Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Pažintinės praktikos ataskaita: gyvenamųjų namų statyba UAB "Grensena"

Pažintinės praktikos ataskaita: gyvenamųjų namų statyba UAB "Grensena"

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Trumpa įmonės charakteristika. Įmonė UAB "Grensena" užsiima gyvenamųjų namų statyba ir remontu. Įmonės struktūra. Rąstų apdirbimas juostiniu gateriu. Įmonės veikloje naudojami įrengimai. Leistuvinės obliavimo staklės. Apibendrinimas.

Ištrauka

Pažintinę praktiką atlikau gamybos padalinyje. Susipažinau su cechuose vykdomu gamybos procesu, naudojamais įrengimais, bendravau su gamybos meistrais ir eiliniais darbuotojais, dirbančiais prie įrengimų, domėjausi medžio apdirbimo naudojamų įrenginių galimybėmis, jų paskirtimi, automatizacija, stebėjau juostinio gaterio ir obliavimo staklių remonto darbus.
Savo pažintinės praktikos ataskaitoje aš pabandysiu trumpai apžvelgti įmonę kurioje aš atlikau praktiką, ten vykstančią gamybą ir praktinio darbo įgūdžius. Tai darysiu remdamasis savo darbo patirtimi, įgytomis studijuojant žiniomis, bei vadovaudamasis informacija, kurią man suteikė įmonė.
Mano manymu, tokio pobūdžio praktikos labai naudingos, leidžiančios įvertinti ne tik įmonės, bet ir savo veiklos rezultatus, patikrinti įgytas žinias bei savo sugebėjimus taikyti praktikoje.

PRAKTIKOS TIKSLAS:
• Susipažinti su įmonės veikla, strūktūra.

PRAKTIKOS UŽDAVINIAI:
• Išnagrinėti gamyboje naudojamą techniką ir vyraujančias technologijas;
• Išnagrinėti gamybinės veiklos organizavimo būdus;
• Išnagrinėti gamyboje naudojamas medžiagas ir žaliavas.
Imone įsteigta ir veikia vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Lietuvos Respublikos uždarų akcinių bendrovių įstatymu, kitais įstatymais ir teisės aktais. Įmonė užsiiman gyvenamųjų namų statyba ir remontu. UAB "Grensena" įregistruota 2001 01 24, pridėtinės vertės mokesčio mokėtoja yra nuo 2001 04 01. Bendrovės įstatuose numatytos veiklos sritys: miško aptarnaujančiosios veiklos rūšys, medžių pjaustymas ir obliavimas, medienos impregnavimas ir terminis apdorojimas, padėklų, pastovų ir kitų medinių pakrovimo platformų gamyba bei prekybinė veikla. įmonės direktorius - Tomas Grencevičius. Šiuo metu dirba apie 70 darnuotojų. Įmonės pagrindinė veiklos sritis: standartinių ir nestandartinių medinių padėklų bei statybinės medienos gamyba. Įmonė disponuoja keturiais naujais miškovežiais, kurie leidžia visiškai aprūpinti gamyba apvalia mediena ir kita žaliava. Taip pat atliekame apvalios medienos pervežimo paslaugas. Įmonės autoūkyje taip pat yra du savivarčiai automobiliai, kurie leidžia plačiau aptarnauti mųsū gerbiamų klientū poreikius. Mūsų įmonės produkcija - dažniausiai tai mediniai padėklai, padėklų ruošiniai, eksportuojami į daugelį Europos sąjungos šalių. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-06-26
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis85.18 KB
Autoriuskunis
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasJ. Bojorovienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 9 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 1 Klasė/kursas
  • J. Bojorovienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą