Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Pardavimo programos sudarymas: gražtų gamyba AB "Grąžtai"

Pardavimo programos sudarymas: gražtų gamyba AB "Grąžtai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Įvadas. Pardavimo veiklos analizė. Pardavimo padalinio veiklos organizavimo analizė. Darbuotojų skatinimo ir apmokėjimo sistema. Pardavimo apimčių analizė. Įmonės pardavimo strategijos analizė. Projektinė dalis. Pardavimo strategijos nustatymas. Rinkos potencialo nustatymas ir įmonės pardavimo apimčių prognozavimas. Pardavimo plano sudarymas. Pateikimo kanalo parinkimas. Pardavimo padalinio organizacinės struktūros formavimas. Pardavimo padalinio darbuotojų skaičiaus nustatymas. Pardavimo biudžeto sudarymas. Išvados ir siūlymai. Priedai (11 psl.)

Ištrauka

Kiekvienos įmonės veikla, jos mąstai turėtų būti orientuoti į besikeičiančios aplinkos poreikius ir pritaikyta prie jos diktuojamų naujų sąlygų. Remdamasi rinkos paklausa, vartotojų poreikiais, apsirūpinimo galimybėmis ir pan. įmonė planuoja savo produkcijos gamybos ir pardavimo apimtis bei terminus tam tikram laikotarpiui, t.y. sudaroma pardavimo programa.
Pardavimo programa yra lyg kompanijos veiklos gairės numatomam laikotarpiui. Ji taip pat yra pagrindas planuojant įmonės pajamas, išlaidas, reikalingą darbuotojų skaičių ir kt.

Šiame darbe pardavimo programą sudarysime AB "Grąžtai".
Akcinė bendrovė grąžtai įkurta 1996m. kovo 6d. akcininkų nutarimu reorganizavus valstybinę gamyklą "Grąžtai". Bendrovė įregistruota 1996m. Vilniaus miesto Rejestro tarnyboje.
Bendrovė užsiima įvairių tipų ir matmenų nuo 0,35 iki 40,0 mm skersmens grąžtų gamyba. Tai vienintelė tokio tipo akcinė bendrovė Pabaltyje.
Šiuo metu bendrovėje dirba 180 darbuotojų. Iš jų: 132 darbininkai, 6 vadovai, 19 specialistų, 23 administracijos personalo darbuotojai.
AB "Grąžtai" savo produkciją parduoda tiek vietinėje, tiek užsienio rinkoje. Bendrovės produkcija parduodama 21 šalyje. Kaip viena iš pardavimo augimo prielaidų užsienio šalyse yra geografinis plėtimasis.
2003 01 01 AB "Grąžtai" įstatinis kapitalas buvo 13 689 006 Lt. Visas kapitalas padalintas į 360 237 akcijas, tame skaičiuje 302 451 paprastąsias vardines ir 57 786 priveligijuotas akcijas. Vienos akcijos nominali vertė 38 Lt.
Gamykloje gaminamos produkcijos (grąžtų) kokybė atitinka tarptautinius standartus (DIN, JIS, ANSI, GOST).
Pagrindiniai trūkumai AB "Grąžtai" yra tai, kad daugelis įrengimų yra pasenę ir reikalauja papildomų išlaidų eksploatacijai, remontui bei priežiūrai; taip pat ir nesavalaikis klientų atsiskaitymas už parduotą produkciją. Ir pati didžiausia problema – pigesnės produkcijos, .t.y grąžtų, gaminamų Kinijoje bei Indijoje konkurencija rinkoje.
Iš įmonės ir jos veiklos apibūdinimo, matome, kad AB "Grąžtai" veiklos perspektyvos yra gana palankios. Šiuo metu gaminamai produkcijai yra didelis poreikis- paklausa tiek Rytų, Tiek Vakarų rinkoje, nes bendrovės gaminamos produkcijos kokybė yra ypač aukšta. Iki šiol bendrovė savo produkciją realizavo tiek didmeninėje, tiek mažmeninėje rinkoje, tačiau mažmeninės prekybos kaštai santykinai labai dideli, todėl iš šios veiklos gaunamas pelnas sudaro tik 1,8 proc. bendro bendrovės gaunamo pelno.

Šio darbo tikslas – atsižvelgus į esamą situaciją AB "Grąžtai", rekomenduoti pardavimo strategiją bei sudaryti pardavimo programą sekantiems metams.

Pardavimo programą bendrovės produkcijai – grąžtams sudarysime vietinėje rinkoje (Lietuvoje), todėl kad AB "Grąžtai" eksportas didėja tolygiai, priklausomai nuo to, kiek pavyksta sudaryti sandorių su užsienio klientais, o seni užsienio klientai yra lojalūs įmonei tiek dėl aukštos produkcijos kokybės, tiek dėl santykinai žemos kainos. Vietinėje rinkoje pardavimų situacija skiriasi. Todėl pardavimų apimtis nagrinėsime tik vietinėje rinkoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis235.07 KB
AutoriusAsta
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDoc. dr. Ilona Bučiūnienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pardavimo programos sudarymas graztu gamyba AB Graztai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 34 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Doc. dr. Ilona Bučiūnienė
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą