Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: autoserviso paslaugos UAB "Algekta"

Praktikos ataskaita: autoserviso paslaugos UAB "Algekta"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Žmogiškasis projektų valdymo aspektas. suinteresuotųjų šalių valdymas. Projekto vadovams keliami reikalavimai. organizacijos funkcinis vadovas ir projekto vadovas projektų vadovams keliami reikalavimai. Projekto komandos formavimas ir ugdymas. Funkcinė projekto organizacinė struktūra. Projektas funkcinėje organizacijoje. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Savo praktika atlikau firmoje "Algekta". UAB "ALGEKTA" įregistruota 1993 m. gruodžio mėn. 20 d., bendrovė yra PVM mokėtoja nuo 1996 metų kovo mėnesio 01 dienos. Bendrovės buveinė: Statybininkų g. 2A, Lentvaris. Įmonės steigėjai LR fiziniai asmenys.
Ataskaitiniu laikotarpiu UAB "ALGEKTA" atlieka įstatuose numatytą pagrindinę veiklą - prekyba gamybiniais įrengimais, teikia transporto paslaugos Lietuvos teritorijoje bei užsiima automobilių remontu ir priežiūra.
Kita bendrovės veikla – nuomos pajamos ir kita.
Įmonės veikla yra suderinta su įmonės įstatais ir atitinka LR akcinių bendrovių įstatymą bei kitus įmonių veiklos reglamentus.
UAB ALGEKTA jau daugiau kaip 10 metų dirba pramoninės įrangos rinkoje, bendradarbiaujant su žinomom kompanijom, siūlo platų spektrą gamybinės įrangos:
• Pusautomatinės ir automatinės PET formavimo sistemos;
• Pusautomatinės ir automatinės gazuotų, negazuotų gėrimų ir alaus pilstymo linijos naudojant monoblokų ir triblokų bazę;
• Stumuokliniai ir sraigtiniai aukšto slėgio kompresoriai;
• Atsarginių detalių pristatymas ir gamyklų aprūpinimas;
• Montavimas, priežiūra, servisas.
Kita įmonės veikla – autoserviso paslaugos. Įmonė atlieka lengvųjų automobilių remontą bei priežiūrą. Šią veiklą įmonė pradėjo 2005 metais ir sėkmingai ją vysto iki šiol.
Taip pat įmonė užsiima transporto paslaugomis Lietuvos teritorijoje. Tiekia pervežimo paslaugas įmonėms su kuriomis yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys. Taigi šiuo metu įmonė turi tris veiklos pakraipas: pagrindinė - prekyba gamybiniais įrengimais; kita - automobilių remontu ir priežiūra; kita - transporto paslaugos Lietuvos teritorijoje.
Šios įmonės pagrindinės vertybės:atsakomybė; siekimas tobulėti; pagarba klientams, darbuotojams, visuomenei; profesionalumas, o privalumai: atsakinga ir patyrusi specialistų komanda; geri darbuotojų tarpusavio santykiai; finansinis stabilumas.
Susipažinau su šios įmonės verslo projekto organizacine struktūra, darbuotojų pareigų ir įgaliojimų paskirtymu. Buvo idomu sužinoti apie projekto vadovams keliamus reikalavimus, kaip jie parenka komandas, susiorganizuoja komandinį darbą.
Šiame darbe, aprašysiu tai, ką sužinojau iš šios bendrovės, taip pat, susiesiu visą savo turimą informaciją, su teorija. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-10-23
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis28.33 KB
AutoriusNatalja
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasŽivilė Tunčikienė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita autoservise [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 15 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • Živilė Tunčikienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą