Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Gamybinės praktikos ataskaita: UAB "Stumpf statybinės medžiagos"

Gamybinės praktikos ataskaita: UAB "Stumpf statybinės medžiagos"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Apie įmonę. Išoriniai aplinkos veiksniai, sąlygojantys įmonės veiklą. UAB "Stumpf statybinės medžiagos" SWOT analizė. Įmonės vadybinių funkcijų įgyvendinimas. Įmonės veiklos planavimas. Darbo apmokėjimas. Darbuotojų drausminimas ir skatinimas. Darbuotojų kvalifikacijos kėlimas. Įmonės apskaita. Darbas praktikos metu. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Gamybinė praktika – tai galimybė studentui susipažinti su verslo organizavimo bei veiklos valdymo procesu konkrečioje firmoje. Taip pat ji suteikia galimybę įvertinti teorinių žinių pakankamumą, atliekant praktines užduotis, suvokti jų reikalingumą realioje ekonominėje šiuolaikinio verslo aplinkoje. Pasisekimas priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau, mano nuomone, labiausiai tai priklauso nuo žmogaus bazinių žinių, ir, svarbiausia, jo lankstumo bei sugebėjimo operatyviai reaguoti į aplinkos veiksnius.
Gamybinei praktikai atlikti pasirinkau UAB "Stumpf statybinės medžiagos", kuri ne tik pardavinėja statybines medžiagas, bet taip pat ir stato naujus bei renovuoja senus pastatus. Šioje firmoje atlikdamas praktiką susipažinau su jos veikla, stebėjau ir vykdžiau dalį joje atliekamų darbų, rinkau informaciją apie įmonę ir jos partnerius. Taip pat man buvo suteikta galimybė ne tik stebėti, bet ir praktiškai dalyvauti kuriant įmonės internetinę svetainę.
Šios gamybinės praktikos metu iškėliau sau tikslą: praktiškai pritaikyti informacinio verslo vadybos teorines žinias mano pasirinktoje įmonėje. Iškeltam tikslui įgyvendinti buvo reikalinga įvykdyti šiuos uždavinius:
1. išanalizuoti įmonės vykdomas informacinio verslo operacijas;
2. aprašyti įmonės veiklą, darbo pobūdį;
3. atlikti UAB "Stumpf statybinės medžiagos" paskirtas užduotis, aprašyti jas ataskaitoje.

Uždaroji akcinė bendrovė "Stumpf statybinės medžiagos" yra vokiško kapitalo įmonė, jos savininkas yra vokietis ir iki 2004 metų, kada įmonė buvo įregistruota Lietuvoje, įmonė veikė tik Vokietijoje. Įmonės veikla Vokietijoje buvo tokia pati kaip ir dabar Lietuvoje – ji užsiiminėjo didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis medžiagomis. Vėliau, kai Lietuvoje prasidėjo statybų bumas, įmonė įkūrė savo filialą Lietuvoje, kuris dirbo labai pelningai. Kadangi Vokietijoje veikusi įmonė nebuvo tokia pelninga, įmonės savininkas perskirstė savo visas lėšas į Lietuvoje veikiantį filialą. 2005 metais Vokietijoje veikiančiai įmonei buvo paskelbtas bankrotas dėl iššvaistytų lėšų ir nepelningos veiklos.
Persikėlęs iš Vokietijos į Lietuvą įmonės savininkas užsiėmė ne tik statybinių medžiagų prekybą, bet taip pat dabar supirkinėja sklypus kurortiniuose miestuose, tokiuose kaip Palanga, Šventoja, Klaipėda, Liepoja ir pan., ir stato kotedžus, kuriuos vėliau parduoda. Taip pat šiuo metu yra įgyvendinamas kitas labai didelės vertės projektas, įmonė nusipirko Klaipėdos senamiestyje nusipirko seną pastatą, jį restauruos ir ten įrengs viešbutį su restoranu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis41.16 KB
Autoriusshuras
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasN. Šukelienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gamybines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 17 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • N. Šukelienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą