Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Profesinės praktikos ataskaita: Kėdainių verslo informacijos centras

Profesinės praktikos ataskaita: Kėdainių verslo informacijos centras

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadinė dalis. Paslaugų srities aprašymas. Rinkos situacija. Įmonės siekiai, veiklos prioritetai. Dėstymas. Valdymas. Įmonės padalinių funkcijos. Valdymo struktūra. Vadovo valdymo stilius. Darbo organizavimas įmonėje. Vyriausiosios finansininkės pareiginė instrukcija. Marketingas. Marketingo kompleksai įmonėje. Rėmimo priemonės. Įmonės prekės ir paslaugos. Įmonės kainų politika. Apskaita. Apskaitos procesas. Pirminiai dokumentai naudojami įmonėje. Praktikos vertinimas. Išvados. Priedas.

Ištrauka

ISTORIJA – 2002 m. kovo 22 d. buvo sukviesta Kėdainių rajono savivaldybės taryba, kuri nusprendė steigti viešąjį Kėdainių verslo informacijos centrą., taip pat kreiptis į Lietuvos Respublikos ūkio ministeriją dėl Kėdainių verslo informacijos centro steigimo ir veiklos dalinio finansavimo. 2002 m. balandžio 17d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijai buvo pateikta paraiška dėl verslo informacinio centro įsikūrimo ir veiklos 2002 metais dalinio finansavimo, taip pat šios įstaigos veiklos plano projektas 2002 m. ir pajamų bei išlaidų sąmata. 2002 m. rugpjūčio 20 d. gautas įgaliojimas iš Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos dėl Kėdainių verslo informacijos centro steigimo. 2002 m rugpjūčio 21 d. surašytas verslo informacijos centro steigėjų susirinkimo protokolas dėl: viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro įstatų priėmimo; viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro direktoriaus skyrimo ir jo atlyginimo nustatymo; darbo sutarties su viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro direktoriumi pasirašymo; viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro patalpų panaudos sutarties projekto. Galiausiai 2002 m. rugpjūčio 21 d. pasirašyta viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro steigimo sutartis.
Per metus centre vidutiniškai įvyksta apie 20 sklaidos renginių. Yra vykdomi labdaros aukcionai, taip pat organizuojami renginiai, kuriuose per metus sudalyvauja apie 400 asmenų dirbančių Kėdainių rajono SVV įmonėse. Per metus surengiama apie 10 mokymų. Centras dalyvauja ir parodose.
Kiekvienais metais auga Centro gebėjimai bei teikiamų paslaugų kokybė. Tinklo įstaigos pakankamai gerai įsisavina ir efektyviai panaudoja tiek Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo plėtros agentūros , tiek įvairių tarptautinių projektų teikiamų metodinę paramą.
Centras savo programas vykdo finansuojamas iš Ūkio ministerijos ir Kėdainių rajono savivaldybės. Taip pat palaiko glaudžius ryšius su savivaldybe, seniūnijomis.
STIPRYBĖS IR PERSPEKTYVOS
- Teikiama subsidijuojama tiesioginė parama rajono SVV įmonėms bei parama SVV inovacijų bei technologijų vystymo srityje(informacijos teikimo, konsultavimo ir mokymo paslaugos lengvatinėmis sąlygomis);
- Gerai techniškai aprūpintos darbo vietos, geri informaciniai ištekliai ir technologijos;
- Patogi vieta Centro veiklai (miesto centre, šalia kitų įstaigų ir organizacijų);
- Kvalifikuotos, darbo įgūdžius turintis personalas. Operatyvumas, lankstumas darbe;
- Konkurencijos nebuvimas, o bendradarbiavimas su kitais tokio pat pobūdžio Respublikiniais centrais tik sąlygoja tobulėjimą;
- Glaudūs ryšiai ir bendradarbiavimas su vietinėmis valdžios institucijomis (Kėdainių rajono savivaldybe, seniūnijomis, Kėdainių teritorine darbo birža);
- Teigiama verslo subjektų nuomonė ir palaikymas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis34.55 KB
Autoriusneringa
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasR. Šabrinskienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita verslo informacijos centre [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą