Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: praktinio mokymo firma (PMF) elektroninė komercija "Nobilitas"

Praktikos ataskaita: praktinio mokymo firma (PMF) elektroninė komercija "Nobilitas"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Tikslas: Atliekant praktika PMF "Nobilitas" įgyti praktinio darbo įgūdžių. "Nobilitas" – tai praktinio mokymo firma (PMF). Įmonė, kuri imituoja tikrą bendrovės veiklą, prekiauja su kitomis praktinio mokymo firmomis ir veikia pagal tam tikrus įmonėje vykstančius procesus. "Nobilitas" prekiauja automobilių detalėmis ir aksesuarais elektroninės komercijos būdu. Pirkimų skyrius. Skyriaus funkcijos. Skyriaus dokumentai. Šiame skyriuje atlikti darbai. Darbas pirkimų skyriuje. Kolektyvo bendravimas. Personalo skyrius. Skyriaus funkcijos. Skyriaus dokumentai. Šiame skyriuje atlikti darbai. Darbas personalo skyriuje. Kolektyvo bendravimas. Finansų ir buhalterijos skyrius. Skyriaus funkcijos. Skyriaus dokumentai. Šiame skyriuje atlikti darbai. Darbas finansų skyriuje. Kolektyvo bendravimas. Pardavimų ir rinkodaros skyrius. Skyriaus funkcijos. Skyriaus dokumentai. Šiame skyriuje atlikti darbai. Darbas pardavimų skyriuje. Kolektyvo bendravimas. Išvados.

Ištrauka

"Nobilitas" – tai įmonė, kuri imituoja tikrą bendrovės veiklą, prekiauja su kitomis praktinio mokymo firmomis ir veikia pagal tam tikrus įmonėje vykstančius procesus. Praktinio mokymo firmoje viskas yra tikra (finansiniai dokumentai, sutartys, mokesčių tarifai, dirbama pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus, atsižvelgiama į realius valiutų kursus ir pan.). Skirtumas tik toks, kad nėra tikrų materialių prekių (jos egzistuoja tik dokumentuose) ir pinigai yra netikri (tik imitacinio banko įrašuose, VPMF buhalterijos knygose). Praktinio mokymo firma "Nobilitas" įsikūrė 2005m. sausio 30-tą dieną, Kauno kolegijos Taurages skyriuje. "Nobilitas" prekiauja automobilių detalėmis ir aksesuarais elektroninės komercijos būdu. Šioje praktinio mokymo firmoje yra keturi skyriai:
• Personalo;
• Pirkimų;
• Pardavimų ir rinkodaros;
• Finansų ir buhalterijos.
Firmos tikslas: profesinių žinių (nenaudojant realių paslaugų, prekių ir pinigų) ugdymas versle. Dirbdami praktinio mokymo firmose studentai stengiasi savarankiškai spręsti darbo metu iškilusias problemas, įgyvendinti savo idėjas ir planus. Sudaroma galimybė susipažinti su realiais dokumentais ir įmonės veikla, įgyjant praktinio darbo įgūdžių.

Tikslas: Atliekant praktika PMF "Nobilitas" įgyti praktinio darbo įgūdžių.

Uždaviniai:
1. Apibūdinti kiekvieno praktinio mokymo firmoje esantį skyrių ir nurodyti atliekamas jo funkcijas.
2. Išskirti mano atliktus darbus visuose skyriuose ir apibūdinti kaip man sekėsi dirbti juose.
3. Apibūdinti kolektyvo bendravimą kiekviename skyriuje.
4. Susipažinti su kiekvieno skyriaus dokumentais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis20.83 KB
AutoriusLina
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasViktorija Zubaitė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasTauragės skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita praktinio mokymo firma [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą