Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: prekyba kompiuteriais ir programine įranga UAB "Baitukas ir partneriai"

Praktikos ataskaita: prekyba kompiuteriais ir programine įranga UAB "Baitukas ir partneriai"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Bendra organizacijos charakteristika. Įmonės įkūrimas, tipas, nuosavybės tipas. UAB "Baitukas ir partneriai" vizija, misija, vertybės, strategija. Veikla ir jos pobūdis Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje. Pagrindinės įmonės veiklos rūšys. Veikla tarptautinėje rinkoje. Valdymo struktūra ir organizavimas. Organizacinė valdymo struktūra ir struktūriniai padaliniai Ryšiai su kitomis Lietuvos organizacijomis Įmonės veiklos planavimas, organizavimas bei kontrolė. Įmonės veiklos planavimas. Įmonės veiklos organizavimas. Įmonės kontrolė. Organizacijos personalas. Personalo poreikio nustatymas, darbuotojams keliai kvalifikaciniai reikalavimai, priėmimo procedūros, sutartys su personalu. Darbuotojų adaptacija, motyvacija ir vertinimas, kvalifikacijos kėlimas, karjeros planavimas, vadovavimo stilius. Rinkodaros kompleksas ir logistikos procesai. Apskaita ir finansai. Naudojamos apskaitos sistemos, finansinės atskaitomybės formos. Informacinių technologijų taikymas įmonės veikloje. Užsienio kalbų naudojimas įmonės veikloje. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Aktualumas. Mokomoji praktika yra privalomoji dieninio skyriaus studentų mokymo proceso dalis. Ji yra labai svarbi studijų procesui. Praktikos metu studentams yra suteikiama puiki galimybė studijų metu įgytas teorines žinias taikyti praktinėje veikloje, išsiugdyti sugebėjimą pagrįsti, priimti ir įgyvendinti konkrečius sprendimus. Atlikta praktika studentams padeda suvokti, kokioje įmonėje jie norėtų dirbti baigę studijas, o taip pat padeda suprasti kokių žinių jiems dar trūksta.
Darbo tikslas – įvertinti UAB "Baitukas ir partneriai" esamą padėtį ir susipažinti su pačia įmone.
Uždaviniai:
1) Nurodyti UAB "Baitukas ir partneriai" pasirinkimo motyvus;
2) Aprašyti UAB "Baitukas ir partneriai" aplinką;
3) Aprašyti UAB "Baitukas ir partneriai" veiklos efektyvumo analizę;

Praktikos atlikimo vieta – UAB "Baitukas ir partneriai", adresas Donelaičio g. 26 , Kaunas LT 47183, tel. 860020263, faks. 8 37 323086
Praktikos atlikimo laikotarpis: 2007 m. balandžio 10 d. - 2007 m. gegužės 11 d.
1997m. tuo metu kai Lietuoje atsirado informacinių technologijų rinka, buvo įkurta kompanija BAITUKAS.Tuo metu pagrindinis jos tikslas buvo informuoti ir tenkiti klientų poreikį kuriant ir diegiant informacines technologijas.O atsiradusiai kompiuterinių žaidimų rinkai BAITUKAS galejo pasiūlyti patį didžiausią kompiuterinių žaidimų asortimentą.BAITUKO paslaugos apėmė kompiuterinių technologijų plėtimo ir diegimo darbus, konsultacijas, kompiuterių surinkimą bei pardavimą, programinės įrangos pardavimus.
Toliau augant ir plečiantis informacinėms technologijoms plėtėsi ir firmos veikla.1999m. įkurta UAB "Baitukas ir partneriai".Šalia kompiuterinės įrangos ir žaidimų pardavimo, remonto buvo išplėtota visapusiška biuro paslaugų sfera..
Plečiantis įmonės veiklai yra nuolat tobulinamos žinios programinės įrangos, operacinių sistemų bei kompiuterių srityse.2003 metais UAB "Baitukas ir partneriai" gavo pasaulinį pripažinimą tapę Microsoft Sertifikuotais Partneriais (MCP).Šis pripažinimas įgalina firmą pateikti klientams dar daugiau sprendimų pagrįstų Microsoft technologijomis, bei pasiūlyti klientams ypač palankias paslaugų kainas.Dažniausiai įmonėje kompiuteriai yra surenkami ir komplektuojami pagal konkretų kliento pageidavimą.UAB "Baitukas ir partneriai" klientai-mažos ir vidutinės įmonės, mokslo ir valstybės įstaigos, privatūs asmenys ir kompiuterinės technikos pardavėjai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-03-17
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis22.2 KB
AutoriusGintare
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasBajorūnienė
Švietimo institucijaV. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita prekyba kompiuteriais ir programine iranga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 11 puslapių 
  • V. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Bajorūnienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą