Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės analizė: draudimo paslaugos AB "Lietuvos draudimas"

Įmonės analizė: draudimo paslaugos AB "Lietuvos draudimas"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės veiklos pobūdis. Bendrovės organizacinė struktūra ir darbuotojų pareigos. Veiklos apžvalga. Lietuvos draudimo rinkos apžvalga. Bendrovės informacijos cirkuliavimo sistema. Bendrovės veiklos apžvalga. Lietuvos draudimo rinkos apžvalga. Išvados.

Ištrauka

Draudimas – tai draudimo sistema, užtikrinanti klientų pajamų saugumą, jų bei jų šeimų ateitį. Draudimas – tai reali finansinė parama nelaimės atveju.
AB "Lietuvos draudimas" yra juridinio asmens teises turinti įmonė. Nuosavo kapitalo davėjai yra ir Bendrovės savininkai. Teisinis draudimo veiklos pagrindas yra akcinių įmonių veiklą reglamentuojantys įstatymai. Kadangi minėtasis įstatymas neužtikrina visų Bendrovės draudėjų atžvilgiu prisiimtų įsipareigojimų vykdymo, egzistuoja draudimo akcinės bendrovės veiklą reglamentuojančios teisės normos.
Bendrovės pranašumas prieš kitas panašaus pobūdžio įmones daugiau nei akivaizdus – "Lietuvos draudimas" įkurtas dar 1921 m., jis jau turi savo istoriją ir savo tradicijas. Platus gyventojų aptarnavimo tinklas – 50 filialų įvairiuose Lietuvos regionuose, įskaitant visus didžiausius pramonės miestus ir rajonų centrus, garantuoja profesionalų klientų aptarnavimą.
1999 m. gegužės 31 d. Danijos draudimo kompanija Codan įsigijo 70 proc. AB "Lietuvos draudimas" akcijų. Codan įkurtoje 1916 m., šiuo metu dirba 2600 žmonių. Codan veiklos sritys – ne gyvybės, gyvybės ir pensijų draudimas bei bankininkystė. Codan įsipareigojo per 5 m. investuoti daug lėšų į AB "Lietuvos draudimas". Abiejų kompanijų specialistai nuolat tobulinasi ir dalijasi darbo patirtimi.
Codan finansinį pajėgumą ir patikimumą parodo tai, kad jos 72 proc. Akcijų valdo viena didžiausių pasaulyje draudimo kompanijų Royal & SunAlliance. Ši Didžiosios Britanijos kompanija veikia net 80 pasaulio šalių ir joje dirba daugiau nei 50 tūkstančių darbuotojų.
Taigi AB "Lietuvos draudimas" priklauso pasaulinei draudimo bendrovių grupei. Ryšiai su Royal & SunAlliance atvėrė galimybę dalyvauti pasaulinio masto veiklos programose.
Bendrovės veiklos vizija – išlaikant dominuojančią dalį augančioje Lietuvos draudimo rinkoje bei naudojantis geriausiais pardavimo kanalais, ne gyvybės draudimo paslaugas, tenkinančias klientų poreikius ir atitinkančias akcininkų reikalavimus. Siekti, kad darbas Bendrovėje būtų vertinamas ir malonus.
AB "Lietuvos draudimas" išliko didžiausias universalus draudikas Baltijos šalyse, 2004 m. pasirašęs 208 milijonų litų draudimo įmokų. Bendrovė taip pat yra rinkos lyderė Lietuvoje ne gyvybės draudimo rinkoje. Pardavimai vyksta beveik 50 pardavimo skyriuose visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, įskaitant visus stambiausius pramonės miestus ir rajonų centrus.
Grupė turi sudariusi perdraudimo sutartis su tokiomis stambiomis užsienio bendrovėmis, kaip Swiss Re, Munich Re, Hannover Re, GE Frankona, GEN Re. XL Re. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis38.38 KB
AutoriusAnastasija
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones analize draudimo paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą