Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Strategijos valdymo metodai: optikos verslas UAB "Litoptik"

Strategijos valdymo metodai: optikos verslas UAB "Litoptik"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

UAB "Litoptik" SSGG analizė, vizija, misija, strateginiai tikslai ir strateginės alternatyvos. Įvadas. Įmonės apibūdinimas. UAB "Litoptik" SSGG analizė. UAB "Litoptik" stiprybės ir silpnybės. UAB "Litoptik" galimybės ir grėsmės. UAB "Litoptik" vizija. UAB "Litoptik" misija. UAB "Litoptik" strateginiai tikslai. UAB "Litoptik" pagrindinės strateginės alternatyvos.

Ištrauka

Svarbiausi kiekvienos verslo įmonės veiklos tikslai yra uždirbti pelno ir didinti įmonės vertę rinkoje, tai galima siekti didinant apyvartą arba mažinant kaštus. Šie tikslai gali būti realizuojami įvairiais būdais. Tačiau jų įgyvendinimas reikalauja ne tik išmanymo ir laiko, bet ir nemažų investicijų. Teisingas sprendimas, kuris užtikrintų investicijų atsipirkimą, gali būti priimtas naudojant strateginio valdymo modelius bei priemonės. Strateginio valdymo principų taikymas padeda tinkamai suderinti verslo plėtros metodus tarpusavyje, kad jie garantuotų ilgalaikį progresą ir padėtų nuolat stiprinti įmonės pozicijas rinkoje, sukurti išskirtinius produktų privalumus ir įmonės išskirtinumą, kurie padėtų pritraukti klientus ir palaikyti jų lojalumą stiprėjančioje konkurencinėje kovoje. Be to, įmonei yra labai svarbu laiku pasirinkti naudingiausią verslo plėtros kryptį, geriausiai atitinkančią jau įgytą įmonės kompetenciją bei palankias rinkoje atsirandančias galimybes, strateginis valdymas padeda nukreipti pastangas reikiama kryptimi ir sąlygoja sėkmingą verslo ateitį. Strateginis valdymas yra naudingas ir tuo, kad visi įmonės dirbantieji, nuo aukščiausiojo lygio vadovų iki eilinių darbuotojų, ima aiškiau suvokti jiems keliamus reikalavimus ir konkrečių darbų prasmę, lengviau pasirenka veiklos prioritetus ir efektyviau naudoja išteklius, siekdami užsibrėžtų verslo tikslų.

ĮMONĖS APIBŪDINIMAS

UAB "Litoptik" – optikos verslu užsiimanti įmonė. Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra prekyba akiniais ir su tuo susijusių paslaugų teikimas (regėjimo korekcijos nustatymas, kontaktinių lęšių parinkimas, akinių gamyba ir kt.). Bendrovė sudariusi frančizės sutartį su įmone, kuri yra rinkos lyderis Vokietijoje ir didžiausias optikos salonų tinklas Europoje. Tokia verslo bendradarbiavimo forma, leidžia įmonei naudotis gerai žinomo optikų tinklo verslo koncepcija, prekiniu ženklu, sukauptomis žiniomis bei patirtimi. Tačiau nepaisant to, įmonė funkcionuoja kaip savarankiškas verslo vienetas, kurio sėkmingai veiklai būtinas efektyvus įmonės valdymas, norint sėkmingai konkuruoti vietinėje rinkoje.
Šiuo metu UAB "Litoptik" priklauso 8 filialai (optikos), esantys didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose). Rinkoje įmonė užima stiprias pozicijas ir yra viena iš pirmaujančių optikos salonų Lietuvoje. Tačiau kaip bebūtų, konkurencija tarp optikų vis stiprėja, atsiranda naujų rinkos dalyvių, todėl norint sėkmingai konkuruoti, įmonė turi ieškoti būdų kaip efektyviau valdyti įmonę. Strateginio valdymo principų taikymas būtų vienas iš pagrindiniu būdu veiklos efektyvumuibei konkurenciniam pranašumui didinti.

Šiame darbe naudojamas įmonės pavadinimas "Litoptik" yra pakeistas, realybėje tokia įmonė neegzistuoja.
Kadangi nebuvo galimybės remtis nagrinėjamos įmonės strateginiais planais bei kitais reikalingais strateginio pobūdžio dokumentais, strategijos metmenis (SSGG analizė, vizija, misija, strateginiai tikslai ir strateginės alternatyvos) sudarytos savarankiškai, remiantis mokslinės-metodinės literatūros šaltiniais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-05-21
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis31.63 KB
AutoriusGintas
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/DėstytojasA. Vasiliauskas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Strategijos valdymo metodai optikos verslas UAB Litoptik [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • A. Vasiliauskas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą