Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės analizė: nendrinių stogų gamyba

Įmonės analizė: nendrinių stogų gamyba

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas. Išnagrinėti ir suprasti įmonės tikslus, funkcijas ir veiklą. Atskleisti jos veiklos orientyrą ir vertinimo kriterijus, kurie formuojami derinant individualius ir grupinius darbuotojų interesus. Įmonės tikslai, veiklos sritys ir funkcijos. Gamybos organizavimas įmonėje. Įmonės gamybiniai ištekliai. Įmonės gamybinis pajėgumas. Gamybos išlaidos ir jų rūšys. Gamybos planavimas. Išteklių poreikio planavimas. Įmonės aprūpinimo materialiniais ir energetiniais ištekliais planavimas. Darbo organizavimas įmonėje. Darbo našumas ir užmokestis. Darbo organizavimas ir normavimas. Pardavimų planavimas. Naujų gaminių planavimas. Asortimento planavimas. Prekių (paslaugų) realizavimas. Kaina. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Pasirinkta nagrinėti uždaroji akcinė bendrovė, nes tokioje įmonėje yra juridinis asmuo, kuris neša ribotą turtinę atsakomybę už savo veiksmus. Turtinė atsakomybė negali būti didesnė nei įmonės turimas kapitalas. Bendrovės akcininkai už bendrovės veiksmus atsako tik tuo kapitalu, kurį įdėjo pirkdami akcijas. Akcinės bendrovės įstatinis kapitalas negali būti mažesnis kaip 100000 litų. Joje turi būti mažiau kaip 250 akcininkų. Bendrovė gali būti steigiama ribotam ir neribotam laikui.
Įmonė gyvuoja nuo 2002 m., įsikūrusi Molėtų rajone. Įmonė užsiima nendrinių stogų dengimu. Jos veikla paplitusi ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Jau keletą metų dalyvauja įvairiose parodose. Aktyviai vystydama savo darbinę veiklą įmonė kiekvienais metais ženkliai didina apyvartą, o per įmonės gyvavimo laikotarpį sukaupta patirtis, suteikė galimybių kasmet keleriopai padidinti atliktų darbų apimtis. Jau antraisiais įmonės gyvavimo metais įmonė tapo geriausia nendrinių stogų dengimo įmone Lietuvoje. Sėkmingas šios įmonės veiklos pagrindas - patikimumas ir ypatingas dėmesys kokybei bei klientui. Įmonės tikslas būti geru ir patikimu partneriu savo klientams. Įmonė siūlo lanksčias bendradarbiavimo formas, maksimaliai atsižvelgdama į kliento pageidavimus, teikia konsultacijas. Savo produktui suteikia 5 m. garantiją.
Darbo tikslas. Išnagrinėti ir suprasti įmonės tikslus, funkcijas ir veiklą. Atskleisti jos veiklos orientyrą ir vertinimo kriterijus, kurie formuojami derinant individualius ir grupinius darbuotojų interesus.
Darbo uždaviniai:
• Charakterizuoti įmonę, jos socialinius ir ekonominius tikslus.
• Išanalizuoti įmonės gaminamą produkciją ir gamybos procesą.
• Įvertinti įmonės organizacinius klausimus.
• Išnagrinėti įmonės veiklos ir pardavimų pelningumą.
Dauguma įmonių turi skirtingus tikslus ir skirtingus siekius jiems įgyvendinti. Kurių formavimui įtakos turi ne tik vidiniai, bet ir išorės veiksniai – rinkos partneriai, socialinės grupės, visuomenė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai4
Dydis143.33 KB
AutoriusOrinta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasPipirienė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones analize nendriniu stogu gamyba [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
  • Pipirienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą