Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: prekyba statybinėmis medžiagomis UAB "Baltukmė"

Praktikos ataskaita: prekyba statybinėmis medžiagomis UAB "Baltukmė"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Personalo organizavimo veikla. Personalo valdymo skyriaus steigimo tikslai ir funkcijos. Personalo valdymo skyriuje vykdomos šios funkcijos. Įstaigos tvarkomųjų dokumentų registracija. Darbuotojų asmens bylų tvarkymas. Asmens bylų parengimas archyviniam saugojimui. Bylų nomenklatūros parengimas. Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos tvarkymas. Materialinės atsakomybės sutarčių sudarymas. Marketingo organizavimo veikla. Pardavimų - marketingo skyriaus steigimo tikslai ir funkcijos. Marketingo plano sudarymas, vykdymas ir kontrolė. Rinkos tyrimų vykdymas. Konkurentų nustatymas, tyrimas ir analizė. Pardavimų planavimas, skatinimas. Parduodamų prekių kainų nustatymas. Savikainos, pridėtinių išlaidų, pelno, PVM apskaičiavimas. Atsargų poreikio nustatymas. Pirkimų planavimas. Reikalingų prekių ir paslaugų poreikio tyrimas. Tiekėjų atranka. Pirkimo – pardavimo sutarčių rengimas. Atsiskaitymų organizavimas. Firmos pirkimai. Gavus sąskaitą apmokėjimui už firmos pirkimus. Firmos pardavimai. Gavus sąskaitą-faktūrą už firmos pardavimus atliekamos operacijos. Firmos įvaizdžio kūrimas. Prekių ir paslaugų reklamos planavimas ir organizavimas. Finansų organizavimo veikla. Ūkinių – finansinių operacijų rengimas. Pirkimo – pardavimo ir atsiskaitymų dokumentavimas. Įmonės skolų apskaitos vedimas. Išvados.

Ištrauka

Uždaroje akcinėje bendrovėje "Baltukmė" darbas yra organizuojamas labai kruopščiai ir atsakingai. Ši įmonė bendradarbiauja su daugybe Lietuvos ir užsienio firmų. Parduotuvėje "Baltukmė" prekiaujama įvairiomis statybinėmis medžiagomis, kurios gaunamos iš tiekėjų. Parduodamų prekių konsultantai gerai išmano savo darbą. Visi darbuotojai yra kvalifikuoti savo srities žinovai.
Įmonėje dirba 3 skyriai: personalo, marketingo ir finansų. Kiekvienas skyrius bendrauja tarpusavyje aptardami darbų eigą, greitį ir kokybę.
Įmonė rūpinasi savo darbuotojais ir jų darbo vietomis, stengiasi suteikti jiems galimybes kelti kvalifikacijas. Įmonės darbas greitas, kokybiškas ir todėl turi paklausą.

Personalas – tai tam tikras pareigybes užimančių darbuotojų visuma. Pareigybė suprantama kaip darbo vieta, kurią užimti gali tam tikro išsilavinimo, profilio, patyrimo, įgūdžių, asmeninių (fizinių ir dvasinių) savybių darbuotojas, kuris privalo sugebėti atlikti darbo vietai priskirtus darbus, esant tam tikroms technikos, organizavimo ir darbo sąlygoms.
Įmonės personalo politika apima pagrindinius personalo tikslus ir elgsenos normas, bendradarbiams keliamus reikalavimus, įmonės įsipareigojimus bei personalo ugdymo koncepciją.
Personalo vadyba – tai visi su firmos darbuotojais susiję reikalai. Personalas ne tik tiesiogiai dalyvauja procese, naudodamas objektus ir darbo priemones, bet ir numato tikslus bei organizuoja racionalią jų įgyvendinimo sistemą, vėliau kontroliuoja ir koreguoja vykdymą. Personalą sudaro skirtingų asmeninių siekių, orientacijos, motyvacijos, pasirengimo lygio ir pan. Individai. Todėl personalo ugdymui turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys: rūpinamasi darbuotojų kvalifikacijos kėlimu, sudaromos galimybės gabumams, asmenybei ugdyti, vyrauja bendradarbiavimo tendencijos, o tai gali užtikrinti įmonės sėkmę, nes susiformuoja kolektyvas, kuriuo galima pasitikėti ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis38.62 KB
AutoriusEglė
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasR. Bieliauskaitė
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita prekybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą