Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Organizacinės valdymo struktūros: AB "Eurobankas"

Organizacinės valdymo struktūros: AB "Eurobankas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslai – išsiaiškinti kaip sudaromos organizacinės valdymo struktūros ir iš pateiktos AB banko "Eurobankas" darbo dienos sudaryti organizacinę valdymo struktūrą bei pamėginti sudaryti tinkamą vidaus reikalų ministerijos organizacinę valdymo struktūrą remiantis šios ministerijos administravimo schema. Organizacinės valdymo struktūros. Organizavimas, jo tikslas ir delegavimas. Valdymo lygiai ir ryšiai. Bendri organizacinių valdymo struktūrų aspektai. Organizacinių valdymo struktūrų klasifikacija. Pagrindinių valdymo struktūrų privalumai ir trūkumai. Centralizacija ir decentralizacija. AB bankas "Eurobankas" organizacinė valdymo struktūra. AB "Eurobankas" organizacinės valdymo struktūros aprašymas. AB "Eurobankas" valdomumo ryšiai pagal V. Graičiūno metodiką. Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos organizacinė valdymo struktūra. Vidaus reikalų ministerijos administravimo schema. Vidaus reikalų ministerijos organizacinės valdymo struktūros aprašymas. Vidaus reikalų ministerijos valdomumo ryšiai pagal V. Graičiūno metodiką. Išvados.

Ištrauka

Nei viena organizacija neišsiverčia ne vien be pagrindinio darbo gaminti produkciją ar teikti paslaugas, bet ir be naujos, pačios svarbiausios, veiklos – organizacijos valdymo. Todėl ir vadybinio organizacijų struktūrizavimo, t.y. organizacijų valdymo struktūros formavimo, klausimas dabar yra vienas iš svarbiausių ir sudėtingiausių vadybos moksle bei vienas aktualiausių praktikoje. Manome, kad ir ateityje ši tema išliks tokia pat aktuali, kaip ir dabar, nes norint tinkamai ir gerai valdyti organizacijas būtina nustatyti kiekvieno organizacijos nario pareigas ir atsakomybę bei pavaldumą. Šio kursinio darbo objektas yra organizacinės valdymo struktūros. Šiame kursiniame darbe bus apibrėžtos organizavimo, delegavimo sąvokos, nustatytas organizacijos tikslas. Taip pat bus aptariami valdymo lygiai ir ryšiai. Be visų šių paminėtų dalykų, dar bus tiriami bendri organizacinių valdymo struktūrų aspektai. Taip pat bus tiriama pati organizacinė valdymo struktūra ir jos tipai, bei pagrindinių tipų privalumai ir trūkumai. Galiausiai bus išnagrinėta centralizacija ir decentralizacija.
Kadangi norint sudaryti organizacinę valdymo struktūrą, kuri atitiktų visus keliamus reikalavimus, reikia ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, taigi kursinis darbas neapsiribos vien mokslinės literatūros analize. Empirinėje kursinio darbo dalyje bus pateikti AB banko "Eurobankas" ir vidaus reikalų ministerijos organizacinių valdymo struktūrų pavyzdžiai ir jų analizė.
Šio kursinio darbo tikslai – išsiaiškinti kaip sudaromos organizacinės valdymo struktūros ir iš pateiktos AB banko "Eurobankas" darbo dienos sudaryti organizacinę valdymo struktūrą bei pamėginti sudaryti tinkamą vidaus reikalų ministerijos organizacinę valdymo struktūrą remiantis šios ministerijos administravimo schema.
Kursiniame darbe keliami šie uždaviniai:
1) Atlikti mokslinę literatūros analizę.
2) Pagal pateikto atvejo turinį sudaryti AB banko "Eurobankas" organizacinę valdymo struktūrą ir ją išnagrinėti bei apskaičiuoti valdomumo ryšius pagal Graičiūno metodiką;
3) Sudaryti organizacinę valdymo struktūrą pagal pasirinktą vidaus reikalų ministerijos administravimo schemą ir ją išanalizuoti bei apskaičiuoti valdomumo ryšius pagal Graičiūno metodiką.
Kursinio darbo hipotezė – gerai ir tinkamai parengus organizacinę valdymo struktūrą, galima geriau ir efektyviau valdyti visą organizaciją. Tačiau jeigu struktūra nebus gera, t.y. neatitiks reikalavimų, organizaciją bus sunku valdyti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-10-23
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis406.28 KB
AutoriusSima
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojasdr. S. Stoškus
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacines valdymo strukturos AB Eurobankas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • dr. S. Stoškus
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą