Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės veiklos sritis, funkcijos, pelningumo rodikliai: pieno gavyba ŽŪB "Labūnava"

Įmonės veiklos sritis, funkcijos, pelningumo rodikliai: pieno gavyba ŽŪB "Labūnava"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas. Apibūdinti ir išanalizuoti įmonės ŽŪB "Labūnava" veiklos sritis ir funkcijas, įvertinti pelningumo rodiklius. Įmonės tikslai, veiklos sritys ir funkcijos. Tikslų ir strategijos pasirinkimo svarba, siekiant įmonės rezultatų. Pagrindiniai ekonominiai rodikliai ir jų tarpusavio ryšiai bei poveikis galutiniams veiklos rezultatams. Įmonės socialinių ir ekonominių tikslų sistema. Gamybos organizavimas įmonėje. Gaminio ir gamybos proceso charakteristikos. Gamybiniai ištekliai. Gamybos funkcija ir gamybinis pajėgumas. Gamybos planavimas: ilgalaikės prognozės, einamieji planai, operatyvinis planavimas. Darbo organizavimas įmonėje. Darbo organizavimo ir personalo svarba įmonės veiklos rezultatyvumui ir planų įgyvendinimui. Darbuotojų poreikio nustatymas įmonėje. Darbo laiko reikšmė įmonės veikloje ir planavime. Darbo užmokesčio reikšmė įmonės veikloje, personalo darbo užmokesčio fondas. Darbuotojų atlyginimai ir pagrindiniai mokesčiai. Darbo užmokesčio ir pelno priklausomybė. Įmonės sąnaudos. planuojamo laikotarpio išlaidų sąmata. veiklos sąnaudų struktūra ir jų skaičiavimas. Įmonės produkcijos savikaina ir skaičiavimas. Įmonės atsargos, sandėliavimo ir transporto ūkio organizavimas. Materialinių išteklių sudėtis ir poreikio nustatymas. Prekių realizavimas. Pajamų reikšmė įmonėje. Kaina: sąvokos; struktūra; įtaka gamybos apimtims bei įmonės pelnui; nustatymo metodai. Pardavimų apimties – kaštų – pelno priklausomybė: "lūžio taško" nustatymo būdas. Pardavimo efektyvumo įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas.
Administratoriaus profesija yra paklausi. Kiekvienai įmonei ar įstaigai, kurios vadovai rūpinasi jos prestižu ir įvaizdžiu, reikalingi kvalifikuoti specialistai, gebantys koordinuoti ir organizuoti administracinę veiklą. Kvalifikuoti administravimo specialistai, sugebantys organizuoti, valdyti ir pateikti administracinio pobūdžio paslaugas klientams, ypatingai reikalingi visose verslo, mokslo, švietimo ir kultūros įstaigose. Tai perspektyvi profesija žmonėms, kurie turi nemažai energijos ir kūrybingumo.
Administratorius nukreipia, planuoja ir koordinuoja administracinę ūkinę veiklą. Organizuoja kasdieninį įstaigos darbą: tvarko dokumentus, apdoroja gautą informaciją, perduoda vadovo nurodymus, kontroliuoja jų vykdymo eigą, atlieka kitus vadovo pavedimus. Organizuoja įmonės oficialius priėmimus, derybas, konferencijas, bendrauja su klientais, informuoja juos apie įmonės teikiamas paslaugas. Administratorius laisvai bendrauja užsienio kalba ir moka pildyti reikalingą dokumentaciją, turi puikiai išmanyti raštvedybą ir verslo korespondencijos tvarkymą. Administratorius rūpinasi įmonės įvaizdžiu: patalpomis, personalo išvaizda, įrengimais, simbolika, aplinkos sutvarkymu. Intensyvus darbas su klientais bei dažnai nenormuota darbo diena kelia specifinius reikalavimus administratoriaus profesijai.
Darbo tikslas. Apibūdinti ir išanalizuoti įmonės ŽŪB "Labūnava" veiklos sritis ir funkcijas, įvertinti pelningumo rodiklius.
Darbo uždaviniai.
• Išanalizuoti įmonės veiklą bei jos tikslus.
• Išnagrinėti įmonės gamybos organizavimą.
• Įvertinti darbo organizavimą įmonėje.
• Nustatyti išlaidas, veiklos sąnaudas.
• Išanalizuoti prekių realizavimą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-11-26
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis127.67 KB
AutoriusSonata
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLekt. Nijolė Kablienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos sritis funkcijos pelningumo rodikliai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 40 puslapių 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Lekt. Nijolė Kablienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą