Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės komunikacijos sistema ir jos tobulinimas: drabužių pardavimas UAB "Danbalt Boutique"

Įmonės komunikacijos sistema ir jos tobulinimas: drabužių pardavimas UAB "Danbalt Boutique"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti "UAB Danbalt Boutique" komunikacijos sistemą ir pateikti komunikacijos tobulinimo galimybes šioje įmonėje. UAB "Danbalt Boutique" komunikacijos sistema. Įmonės komunikacijos sistemos samprata. Įmonės komunikacijos sistemos struktūra. Įmonės komunikacijos formos. Komunikacijos lygiai. Komunikacijos tinklai, rūšys ir priemonės. Komunikacijos proceso barjerai. Organizacijos komunikacijos efektyvumą sąlygojantys veiksniai. Įmonės komunikacijos sistemos tyrimo metodologija. UAB "Danbalt boutique" įmonės apibūdinimas. UAB "Danbalt boutique" komunikacijos sistemos efektyvumo vertinimo kriterijai. Tyrimo metodai. Tyrimo logika. UAB "Danbalt boutique" organizacijos komunikacijos sistemos tyrimo rezultatai ir rekomendacijos. Tyrimų rezultatų analizė. Rekomendacijos. Išvados. Priedas (12 psl.).

Ištrauka

Komunikacijos kokybė XXI amžiuje tampa vis aktualesnė. Darbuotojų tarpusavio komunikavimas yra būtina sąlyga įmonei egzistuoti.
Kiekvienos įmonės egzistavimui bei efektyviam darbui reikalinga tiksli, kokybiška informacija, kuria privaloma nuolatos keistis, t. y. privalo būti kokybiška dalykinė informacija, kurioje turi dalyvauti kiekvienas įmonės narys.
Komunikacija – žmonių tarpusavio sąveikos ir įmonės funkcionavimo pagrindas. Jos dėka įmonės darbuotojai gali suvokti savo įmonėje vykstančius procesus, pasijusti jos dalimi ir jausti atsakomybę už ją. Jei žmonės nemokės ar nesugebės pasikeisti informacija, aišku jie nesugebės ir dirbti drauge, numatyti tikslus bei jų siekti – įmonė nustos egzistavusi.
UAB "Danbalt Boutique" yra viena iš neseniai atsiskyrusių padalinių UAB "Danbalt International" įmonės. UAB "Danbalt International" įmonei priklauso avalynės ir drabužių tinklo parduotuvės tokios kaip: "Danija", "Famclub", "Wawa", "Veromoda", "Only", "Puma" ir "Este". Pastaroji ir yra mano tiriamasis objektas.
Darbo tikslas: išanalizuoti "UAB Danbalt Boutique" komunikacijos sistemą ir pateikti komunikacijos tobulinimo galimybes šioje įmonėje.
Darbo uždaviniai:
1. Ištirti teorinę organizacijos komunikacijos sistemos struktūrą, charakteristikas, bei pateikti komukacijos sistemos modelį, apibūdinantį UAB "Danbalt Boutique" įmonę.
2. Išanalizuoti komunikacijos sistemą UAB "Danbalt Boutique" įmonėje.
3. Pateikti komunikacijos sistemos tobulinimo gaires.
Darbo metodai:
1. Literatūros šaltinių analizė.
2. UAB "Danbalt Boutique" įmonės vidaus dokumentų analizė.
3. Anketinė apklausa.
4. Statistinė analizė.

Komunikacijos sitema – tai būdas komunikacijai valdyti ir padaryti ją kuo efektyvesne. Kiekvienoje grupėje ar organizacijoje, priklausomai nuo įvairų statusą užimančių asmenų tarpusavio bendravimo, susidaro tam tikra komunikacijos sistema. Organizacijos komunikacinė sistema naudojama tam, kad efektyvinti komunikaciją organizacijoje/įmonėje.
Komunikaciją organizacijoje visuomet sąlygoja ir žmogiškas aspektas: noras ar nenoras bendrauti, simpatijos, antipatijos ir t.t.
Komunikacija organizacijoje – tai dviejų žmonių ar grupės narių pasikeitimas informacija, žiniomis, nuomonėmis, idėjomis procesas, siekiant bendro tikslo iš atskirų organizacijos elementų veiksmų.
Pasak Baršauskienės ir Janulevičiūtės–Ivaškevičienės (2005) komunikacijos procesas yra nustatymas, ar informaciją siuntėjas ir gavėjas suvokia tapačiai, ar skirtingai.
Suslavičiaus (1998) teigimu komunikacija yra keitimasis informacija, tiksliau žinių, nuomonių tikslinimas ir plėtimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis122.74 KB
Autoriusmigva
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/DėstytojasBlažėnaitė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones komunikacijos sistema ir jos tobulinimas drabuziu pardavimas UAB Danbalt Boutique [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • Blažėnaitė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą