Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Strateginis planavimas: UAB "Elsis PRO"

Strateginis planavimas: UAB "Elsis PRO"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. UAB "Elsis PRO" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Strateginio planavimo teoriniai aspektai. Strateginio planavimo sąvoka, reikšmė ir procesas. Išorinė organizacijos aplinka. Vidinė organizacijos aplinka. Organizacijos SSGG analizė. Organizacijos vizija, misija ir tikslai. Strateginio palanavimo pritaikymas UAB "Elsis PRO". UAB "Elsis PRO" vizija, misija, tikslai. UAB "Elsis PRO" išorinės aplinkos analizė. UAB "Elsis PRO" vidinės aplinkos analizė. UAB "Elsis PRO" SWOT(SSGG) analizė. Išvados ir pasiūlymai. Terminai ir sąvokos.

Ištrauka

Šiuolaikinis pasaulis nebeįsivaizduojamas be nuolatinės kaitos, permainų, judėjimo, didelių siekių ir tikslų. To pasėkoje įmonėms atsirado būtinybė nustatyti savo tikslus bei planus jiems pasiekti. Kiekvienai įmonei labai svarbus planavimas, kurio dėka gali įvertinti esamą padėtį ir orientuotis į ateitį. Vienas iš planavimo elementų - strateginis planavimas.
Temos aktualumas : Kiekviena įmonė norėdama judėti pirmyn ir tobulėti, turi nusistatyti savo tikslus, kurių ji sieks, bei planus tiems tikslams įgyvendinti. Kiekvienoje organizacijoje strateginis planavimas yra labai svarbus procesas be kurio įmonė negalėtų sėkmingai egzistuoti. Strateginis planavimas įmonei, siekiančiai tobulėjimo ir naujovių, yra naudingas tuo, kad jis padeda pritaikyti organizaciją jos ateities aplinkai bei padeda išsiaiškinti tai, ką būtina padaryti, kad organizacija gautų siekiamos naudos bei išvengtų nesėkmių ir įvairių kliūčių. Strateginis planavimas apima organizacijos misiją, viziją, tikslus ir uždavinius taip pat įmonės vidinę ir išorinę aplinką, SSGG analizę, kuri išskiria organizacijos stiprybes, silpnybes, grėsmes bei galimybes, kurias išanalizavus galime nustatyti kurioje srityje organizacija tūrėtų tobulėti, investuoti daugiau lėšų, o kurioje dirba sėkmingai. Strateginis planavimas padeda organizacijai apsisaugoti nuo nesėkmių, nuosmukių bei kliūčių ir tarsi nurodo kaip sėkmingai plėtoti organizacijos veiklą.
Objektas : UAB "Elsis PRO". Tai objektas, apie kurį reikia sistemingai surinkti duomenis, surašyti, analizuoti ir pateikti išvadas ir pasiūlymus.
Darbo tikslas – Įvertinti bei išanalizuoti įmonės vidinę ir išorinė aplinką, atlikti SSGG analizę, sukurti įmonės viziją, misiją, tikslus bei uždavinius.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti planavimo reikšmę įmonėje ;
2. Išanalizuoti įmonės išorinę ir vidinę aplinką;
3. Atlikti įmonės SSGG analizę;
4. Pasiūlyti įmonės viziją, misiją, tikslus ir uždavinius.
Atlikus visus šiuos uždavinius ir nuosekliai išanalizavus jų duomenis, galima sužinoti įmonės vidinės ir išorines aplinkos veiksnius, SSGG analizę, vizijos, misijos, tikslų ir uždavinių trūkumus ir privalumus, kuriais remiantis galima sėkmingai plėsti įmonę bei jos veiklą.
Darbo metodai – mokslinės literatūros ir antrinių duomenų analizė, loginis mąstymas, aprašomasis, įmonės duomenų analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-05-21
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis38.07 KB
Autoriusmingride
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasVaitiekus
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Strateginis planavimas UAB Elsis PRO [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Vaitiekus
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą