Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės veiklos analizė: interneto prieigos ir balso telefonijos paslaugų įmonė AB "Teo lt"

Įmonės veiklos analizė: interneto prieigos ir balso telefonijos paslaugų įmonė AB "Teo lt"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Tikslas: Išanalizuoti įmonės veiklos rezultatus bei juos įtakojančius veiksnius. Įmonės pristatymas. Horizontali finansinė analizė. horizontali balanso analizė. Horizontali pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Vertikali finansinė analizė. Vertikali balanso analizė vertikali pelno(nuostolio) analizė. AB "Teo lt" finansiniai rodikliai. Išvados.

Ištrauka

Nuolat kintančiomis ir didėjančiomis konkurencijos sąlygomis rinkoje, kiekvienai įmonei yra svarbiausia sugebėti išsilaikyti tikslinėje rinkoje ir maksimizuoti gautiną naudą iš įmonės veiklos. Numatyti ir planuoti būsimus rezultatus padeda įmonės finansų valdymas, t.y. detali praėjusių, dabartinių ir prognozuojamų finansinių duomenų analizė.
Esant tokioms konkurencijos sąlygoms, įmonės vadovams yra svarbu tinkamai išnagrinėti įmonės finansinius duomenis ir tinkamai prognozuoti įmonės veiklą ir jos finansinius rodiklius. Todėl įmonės vadovai norėdami išsilaikyti dabartinės konkurencijos sąlygomis, didelį dėmesį turi skirti įmonės finansinei būklei, kuri daugiausia atsispindi finansinėse ataskaitose.
Finansinė ataskaita – prekių ir paslaugų srautų iš organizacijos ir į organizaciją monetarinė analizė. Finansinės ataskaitos naudojamos organizacijos gaunamų ir teikiamų prekių ir paslaugų piniginei vertei stebėti. Jos suteikia galimybę stebėti tris svarbiausias organizacijos finansines sąlygas: likvidumą, bendrą finansinę būklę ir pelningumą.
Firmos veiklos analizavimas ir finansinių rodiklių įvertinimas yra labai svarbus, nes nei viena įmonė negali vykdyti jokios veiklos, kuri nebūtų susijusi su finansais. Atlikdami finansinę analizę, galime rasti stipriąsias ir silpnąsias įmonės sritis, galime pasirinkti tinkamą veikos planą. Šiame darbe atlikau AB "Teo LT" finansinę analizę, rėmiausi 2007-2009 metų įmonės pateiktais duomenimis t.y. balansu ir pelno (nuostolio) ataskaitomis.
Šio darbo objektas: AB ,,TEO LT" veiklos rezultatų analizė. Kursiniame darbe siekiama išanalizuoti įmonės ir juos įtakojančius veiksnius, remiantis problema, tikslu ir uždaviniais.
Problema: Kokie yra įmonės veiklos rezultatai ir kas juos įtakoja?
Tikslas: Išanalizuoti įmonės veiklos rezultatus bei juos įtakojančius veiksnius.
Uždaviniai:
• Pristatyti įmonės veiklos pobūdžio charakteristiką;
• Išanalizuoti balanso straipsnius ir pelno (nuostolio) ataskaitą horizontalia analize
• Išanalizuoti balanso straipsnius bei pelno (nuostolio) ataskaitą vertikalia analize;
• Išanalizuoti įmonės veiklą apibūdinančius rodiklius;
• Pateikti išvadas ir pasiūlymus.
Darbo tyrimo metodai:
• Duomenų grafinė analizė;
• Bendri finansiniai (lyginimas, apibendrinimas, skaidymas, skaičiavimas).
Temos aktualumas: Baigiantis metams įmonės vadovai bei kiti suinteresuotieji asmenys paprastai nori sužinoti atsakymus į tokius svarbius klausimus apie įmonę: Ar sėkmingai ji vykdė veiklą konkrečiu laikotarpiu? Kokia šiuo metu yra įmonės užimama pozicija? Finansinė atskaitomybė ir jos analizė padeda informacijos vartotojams tinkamai įvertinti įmonės finansinę padėtį: galimybę laiku atsiskaityti su partneriais, grąžinti skolas, išmokėti dividendus, įvertinti galimus rinkos pasikeitimus, įmonės veiklos rezultatus, spręsti apie įmonės galimybę konkuruoti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis90.67 KB
AutoriusSimona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasV. Giliuvienė
Švietimo institucijaMarijampolės kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos analize interneto prieigos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Marijampolės kolegija / 2 Klasė/kursas
  • V. Giliuvienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą