Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Individualios įmonės steigimas ir valdymas (3)

Individualios įmonės steigimas ir valdymas (3)

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti ir įvertinti įmonės steigimo reikalavimus ir valdymo sistemą. Individualios įmonės samprata. Individualios įmonės privalumai ir trūkumai. Individualios įmonės steigimas. Registravimo tvarka. Įsikūrimo vieta. Sąskaitos atidarymas banke. Įmonės reorganizavimas. Įmonės likvidavimas. Individualios įmonės valdymas. Įmonės tikslai. Valdymo funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Motyvavimas. Kontrolė. Organizacinė struktūra. Išvados.

Ištrauka

Tyrimo problemos aktualumas. Pasirinktos verslo įdėjos įgyvendinimas prasideda įmonės steigimu. Kiekvienas žmogus, imdamasis kokio nors verslo, siekia mažiausiomis sąnaudomis gauti didžiausią pelną(Seilius, 1999). Valdymas yra ta organizuojanti visų gamybos procesų pradžia, kai darbas organizuojamas ne stichiškai, o su tikslu ir pagal parengtą planą (Martinkus, 1999).
Probleminis klausimas - su kokiomis klūtimis susiduria žmonės norėdami įsteigti savo verslą?
Tyrimo objektas – įmonės steigimas ir valdymas.
Hipotezė – išanalizavus įmonės steigimo ir valdymo ypatumus, bus išvengta nesusipratimų.
Darbo tikslas – išanalizuoti ir įvertinti įmonės steigimo reikalavimus ir valdymo sistemą.
Tyrimo uždaviniai:
1. Pateikti individualios įmonės apibrėžimą;
2. Apibūdinti individualios įmonės valdymo funkcijas;
3. Išanalizuoti įmonės reorganizavimą.
Tyrimo tipas: teorinis.
Tyrimo metodai – literatūros analizė, klasifikavimas, modeliavimas, sintezė.
Individuali įmonė – tai ūkio vienetas, kurio nuosavybė priklauso vienam asmeniui (šeimai). Lanksti, nesudėtinga verslo kūrimo forma yra populiariausia rinkos ekonomikos šalyse (Žutautienė, 2007, 17 psl.).
Tačiau pagal LR individualių įmonių įstatymo individuali įmonė yra neribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo . Ši juridinio asmens rūšis pasižymi paprastesne nei kitų juridinių asmenų steigimo tvarka bei tuo, jog individualiai įmonei įsteigti nėra nustatytas minimalus įstatinio kapitalo dydis.
Individuali įmonė – pati paprasčiausia ir populiariausia verslo organizavimo forma. Ji dirba savininko naudai, jai neprivalomos vyriausybės užduotys, savo nuožiūra realizuoja pagamintą produkciją.
Tačiau kita vertus, jei prievolėms įvykdyti neužtenka individualios įmonės turto, už tokios įmonės prievoles atsako savininkas savo turtu.
Individualios įmonės nuostatai yra steigimo dokumentas, kuriuo vadovaujasi individuali įmonė. Individualios įmonės steigimo dokumentas kartu yra ir jos steigimo sandoris.
Reglamentuojant individualių įmonių veiklą, iš esmės įmanomos dvi individualaus verslo organizavimo formos. Pirmoji forma, kai individuali įmonė yra traktuojama kaip asmens verslas, neatskiriant arba minimaliai atskiriant asmens veiklą nuo įmonės veiklos. Įmonė tokiu atveju yra teisių ir pareigų visuma, kuri nėra atribota nuo savininko asmens. Antroji forma – individuali įmonė detaliai reglamentuojama kaip įmonė, didesniu ar mažesniu lygiu suteikiant jai visus juridinio asmens bruožus, išskyrus atsakomybės už prievoles apribojimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis50.88 KB
AutoriusSimona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasDoc. dr. R. Kučinskienė
Švietimo institucijaLietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Individualios imones steigimas ir valdymas (3) [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Doc. dr. R. Kučinskienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą