Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Prekybos įmonės veiklos planavimas ir organizavimas: AB "Adimas"

Prekybos įmonės veiklos planavimas ir organizavimas: AB "Adimas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Darbo tikslas – įvertinti AB "Adimas" prekybinės veiklos planavimą ir organizavimą. AB "Adimas" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Įmonių planavimas ir organizavimas. Planavimas. Planavimo esmė. Planavimo funkcija. Planavimo žingsniai. Organizavimas. Organizavimo esmė. Organizavimo tikslas ir objektas. Organizavimo sudedamosios dalys. AB "Adimas" planavimo ir organizavimo analizė. AB "Adimas" SWOT analizė. AB "Adimas" organizacinė struktūra. AB "Adimas" strateginiai tikslai. AB "Adimas" organizavimas. AB "Adimas" organizavimas pagal prekes. AB "Adimas" organizavimas pagal rinkas. AB "Adimas" organizavimas pagal geografinį kriterijų. Išvados ir pasiūlymai. Žodynas.

Ištrauka

Nuo XIX šimtmečio pabaigos priimta valdymą apibrėžti pagal keturias konkrečias valdymo atliekamas funkcijas: planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Nors iki dabar šis požiūris buvo kruopščiai tyrinėjimas ir kritikuojamas, jis vis dar visuotinai naudojamas. Todėl galima sakyti, kad valdymas – tai organizacijos narių pastangų planavimo, organizavimo, vadovavimo bei kontrolės procesas ir visų kitų organizacijos išteklių panaudojimas, siekiant organizacijos užsibrėžtų tikslų.
Procesas – tai sisteminė veiklos atlikimo tvarka. Tai yra kalbama apie valdymą kaip procesą siekiant pabrėžti, kad jog visi vadovai, nepaisant jų sugebėjimų ar įgūdžių, imasi tam tikrų tarpusavyje susijusių veiksmų, kad įgyvendintų norimus tikslus. Taigi toliau savo darbe trumpai apibūdinsiu keturias pagrindines valdymo veiklas ir jų ryšį su laiku bei žmonių santykiais.
Šio vadybos savarankiško darbo tema yra: "Valdymo procesas" Taigi, pagrindinis šio darbo tikslas yra paanalizuoti valdymo funkcijas ir konkrečias valdymo funkcijas, atskleidžiant vadybos darbo procesą.
Temos aktualumas. Stiprioji prekės ženklo ,,Adimas" pusė – tarptautinė, jauna, energinga ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti komanda. Ji testuoja naujausius gaminius, todėl rinkai pateikiami tik patys inovatyviausi ir klientų lūkesčius atitinkantys sprendimai. Mūsų darbuotojų ir partnerių patirtis, jų kompetencija padeda prekės ženklui ,,Adimas" išlaikyti lyderio vardą.
Tyrimo objektas – Prekybos įmonės veiklos planavimas ir organizavimas.
Darbo tikslas – Įvertinti AB "Adimas" prekybinės veiklos planavimą ir organizavimą.
Uždaviniai:
1. Išanalizuoti prekybinės įmonės planavimą ir organizavimą informacijos šaltiniuose.
2. Išnagrinėti AB "Adimas" organizacinę valdymo struktūrą.
3. Išanalizuoti AB "Adimas" SSGG analizę.
Tyrimo metodai:
1. Mokslinės literatūros analizė.
2. Informacijos šaltinių analizė.

Sėkmingai veikiančios įmonės stengiasi išsaugoti tradicijas ir būti atviros inovacijoms, tačiau tai pavyksta tik stipriausiems. 1936 m. įkurta AB ,,Adimas" gamino sportinę aprangą. Nuo 1991 m. įmonė pradėjo naują veiklos ir raidos etapą. Sukauptos patirties ir naujausių technologijų sintezė leido rinkai pasiūlyti kokybiškus produktus, pažymėtus ,,Adimas" prekės ženklu.
Misija - būti novatoriška sportinės ir aktyvaus laisvalaikio aprangos kompanija, kurios aukštos kokybės, madingi ir funkcionalūs gaminai maksimaliai tenkintų aktyvių žmonių poreikius.
Vizija - kurti išskirtinai patogius drabužius Jūsų laisvalaikiui, suteikti galimybę mėgautis harmoningu, kupinu gyvybinės energijos gyvenimu.
"Adimas" kartu su grupe patyrusių Lietuvos ir užsienio šalių dizainerių, remdamasi profesionalių Europos mados agentūrų patarimais ir rekomendacijomis per metus sukuria ir rinkai pateikia 4 kolekcijas. Kolekcijos parduodamos mažmeninės prekybos tinkle Lietuvoje bei bendradarbiaujant su didmeninės prekybos partneriais.
AB "Adimo" filosofija remiasi šiomis vertybėmis:
• dėmesiu savo darbuotojams;
• vartotojams ir verslo partneriams;
• sąžiningumu;
• etiškumu; ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai13
Dydis42.95 KB
Autoriuskumas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLukošius
Švietimo institucijaKlaipėdos verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Prekybos imones veiklos planavimas ir organizavimas AB Adimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Klaipėdos verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Lukošius
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą