Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės, teikiančios apgyvendinimo paslaugas (viešbučio), organizavimo proceso valdymas: viešbutis Conti (UAB "Letėjos Gastronomija")

Įmonės, teikiančios apgyvendinimo paslaugas (viešbučio), organizavimo proceso valdymas: viešbutis Conti (UAB "Letėjos Gastronomija")

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Kuriamo verslo samprata. Įmonės veiklos charakteristika. Įmonės vadybinės struktūros projektavimas. Įmonės organizavimo proceso modeliavimas. Proceso darbų ir jų tarpusavio priklausomybės nustatymas ir jo tinklinio modelio konstravimas ( modelis 1). Proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas ir tinklinio grafiko parametrų skaičiavimas sektorių metodu (modeliai 2, 3) . Proceso vykdymo tinklinio grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu (modelis 3). Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas (modelis 3). Išvados.

Ištrauka

Turizmas yra labai svarbi šalies ekonomikos šaka. Atvykstamasis (užsienio) turizmas leidžia didinti šalies paslaugų eksportą ir skatinti vietinių produktų ir prekių vartojimą bei turizmo išteklių naudojimą.
Šiandien mano darbo tema yra pakankamai aktuali, kadangi atvykstamasis turizmas yra vienas iš efektyviausių būdų pristatyti Lietuvą pasauliui ir formuoti šalies įvaizdį.
Taigi mano darbo tikslas yra pasirinktos veiklos pagrindu įtvirtinti žinias apie viešbučio steigimo procesą, jo esmę bei organizavimo proceso modeliavimą. Norėdama pasiekti sau užsibrėžtą tikslą namų darbe turėsiu išspręsti tris pagrindinius uždavinius:
• Aprašyti pasirinktą verslą ir charakterizuoti įmonę bei jos veiklą;
• Suprojektuoti steigiamos įmonės vadybinę struktūrą;
• Taikant tinklinį metodą suprojektuoti įmonės organizavimo modelį ir atlikti reikalingus skaičiavimus.
Projektuodama savo įmonę, sau, kaip darbo bazę pasirinkau 4 žvaigždučių viešbutį Conti (UAB "Letėjos Gastronomija"). Remiantis šia įmonę aš kūriau savo verslą – steigiau viešbutį. Rinkdama bei analizuodama informaciją apie šio viešbučio kūrimą sužinojau,ką turiu įsigyti, norėdama įrengti viešbutį, kokių specialybių darbuotojų man reikės, kad darbas būtų atliekamas kokybiškai,kokia yra valdymo struktūra tokio dydžio viešbutyje, viešbučių paslaugų nomenklatūra ir panašiai.
Rašant šį darbą yra nustatyti tam tikri verslo organizavimo apribojimai.
Vienas iš šių apribojimų yra tai, jog finansinių resursų pakanka tik įmonę įregistruoti, parengti verslo planą bei resursų paieškai atlikti. Taigi, steigiant viešbutį aš turiu pradinį įnašą, reikalingą verslo pradžiai. Šis apribojimas rašant darbą leidžia nesirūpinti iš kur gauti reikalingų lėšų verslui pradėti.
Sąlyga, kad dalį darbuotojų reikės papildomai apmokyti, leidžia paskirstyti darbuotojus tam tikriems darbams atlikti. Vieni darbuotojai samdomi viešbučio vidaus veiklai rūpintis, tačiau kiti – privalo užtikrinti profesionalų viešbučio darbo organizavimą.Taigi pastarieji darbuotojai mano kuriamo verslo atveju turi būti apmokyti, kaip naudotis specializuota viešbutine įranga ir pažangiausiomis programomis.
Kitas apribojimas - verslui reikalingos patalpos turi būti įrengiamos dviem etapais, darbus organizuojant srautiniu metodu ir taip sudarant galimybę verstis daliniu verslu. Pirmame etape įrengiamas viešbutis su kavine, o antrame etape suremontuosiu tam tikras viešbučio patalpas ir įrengsiu konferencijų salę.
Paskutinis apribojimas - steigiamos įmonės juridinio statuso palyginimas su kitokiu juridiniu statusu. Mano pasirinkto verslo steigiamos įmonės juridinis statusas yra akcinė bendrovė, tad toliau savo darbe ją lyginsiu su tikrąja ūkine bendrija. Įvertinsiu šių juridinių statusų privalumus ir pagrįsiu, kuris iš jų labiausiai tinka norint įkurti viešbutį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis72.87 KB
AutoriusDiana
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones teikiancios apgyvendinimo paslaugas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2007-11-28 IP: 78.56.80.33
    Kvaksiuke sako

    Nera pacio tinklinio modelio (tiketina, kuris buvo braizytas ranka), taciau labai aiskiai viskas isaiskinta, del to rupesciu patiems braizant modeli neturetu buti labai daug ;)

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą