Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Veiksniai, turintys įtakos prekių kokybei: IKI prekybos centrai

Veiksniai, turintys įtakos prekių kokybei: IKI prekybos centrai

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės aplinka ir sąlygos prekių pristatymui. Vidinis parduotuvės išplanavimas. Prekių ženklo ir kokybės sąsaja. Tiekimo sutarčių sudarymo mechanizmas. Transportuotojo pasirinkimas. Prekių laikymas. Realizacijos terminai. Gaminamų prekių kokybės stebėjimai ir kontrolė. Prekių su besibaigiančiais terminais stebėjimas, realizacija. Prekybos greitai gendančiomis prekėmis organizavimas. Prekybos centrą tikrinančios institucijos ir jų funkcijos. Išvados.

Ištrauka

Pirmasis Lietuvoje mažmeninės prekybos tinklas IKI - jau 14 metų Lietuvoje.
Prekybos tinklo IKI pradžia buvo nedidukė maisto produktų parduotuvė Vilniaus mieste, Vokiečių gatvėje. Tai buvo savotiška žvalgyba, tiriant prekių paklausą.
Aš nutariau išnagrinėti IKI prekybos centro veiksnius, turinčius įtakos prekių kokybei, kuris įsikūręs Alytuje, Naujojoje g. 2c.
Uždaviniai:
• Išanalizuoti įmonės aplinką ir sąlygas prekių pristatymui;
• Išnagrinėti vidinį ir prekybinės salės išplanavimą;
• Susieti prekių ženklus ir kokybę;
• Suprasti tiekimo sutarčių sudarymo mechanizmą;
• Išsiaiškinti prekių laikymo sąlygas;
• Sužinoti ar greitai gendančios prekės ir besibaigiančiais galiojimais prekės yra tinkamai realizuojamos.
Trumpu žodeliu IKI (iki rytojaus, iki pasimatymo, iki kito karto) pavadintas parduotuvių tinklas veikia visoje Lietuvoje, o nuo 2005 metų pradžios jau ir Latvijoje veikia prekybos tinklui IKI priklausančios parduotuvės.
IKI parduotuvių tinklas ir jo darbuotojai yra neatskiriama visuomenės dalis, jautriai reaguojanti į dalykus liečiančius šeimą, vaikus ir artimuosius. Vienas iš įmonės veiklos prioritetų, aktyviai dalyvauti socialiniame gyvenime ir veikloje. Prekybos tinklas IKI nuolat vykdo ilgalaikius paramos projektus, tiesia pagalbos ranką labiausiai pažeidžiamiems visuomenės sluoksniams. "Mylėti kitokius - tai reiškia pastebėti jų galimybes ir padėti jiems augti."
Pirmoji supermarketo tipo parduotuvė buvo atidaryta 1992 metų rudenį Vilniaus Žvėryno rajone. 1993 metų pavasarį Antakalnyje atidaryta antroji. Tai buvo pirmosios Lietuvoje savitarnos parduotuvės, kuriose pirkėjai galėjo išsirinkti ir susikrauti prekes į vėžimėlį ir susimokėti vienoje kasoje, o ne kiekviename skyriuje mokėti atskirai. IKI parduotuvėse buvo ir lietuviškų, ir importuojamų prekių, kurių tuo metu nebuvo Lietuvoje: prancūziški sūriai ir jogurtai, šviežios daržovės žiemą ir vasarą, importiniai vynai, prancūziškos prekės buičiai ir asmens higienai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis28.3 KB
AutoriusGytis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Veiksniai turintys itakos prekiu kokybei [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą