Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: kietų bei minkštų baldų gamyba UAB "Magdaris"

Praktikos ataskaita: kietų bei minkštų baldų gamyba UAB "Magdaris"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Bendra įmonės charakteristika. Įmonės veiklos rūšys, jos siūlomos paslaugos. Įmonės padaliniai ir jų funkcijos. Įmonės darbuotojai, jų darbo standartai. Įmonės UAB "Magdaris" reklama ir įvaizdis. Pagrindinių įmonės konkurentų analizė. Įmonės klientai ir darbo proceso su klientais aprašymas. Pirminiai dokumentai, naudojami įmonės. UAB "Magdaris" veikloje. Praktikos įvertinimas ir pasiūlymai.

Ištrauka

Uždaroji akcinė bendrovė "Magdaris" juridinis asmuo turintis ūkinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, atsiskaitomąsias sąskaitas bankuose, įregistruota Kauno rajono savivaldybėje 1997 metų rugsėjo 5 dieną.
Bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės įmonė. Bendrovės steigėjai yra fiziniai asmenys, sudarę bendrovės steigimo sutartį. Tai yra įmonė, kurios kapitalas padalintas į akcijas. Bendrovės įstatinis kapitalas yra lygus 10 000 Lt., kuris yra padalintas į 1000 paprastųjų vardinių akcijų. Vienos akcijos nominalioji vertė lygi 10 (dešimt) litų. Bendrovės akcijos – paprastosios vardinės nematerialios akcijos. Remiantis uždarųjų akcinių bendrovių veiklą reglamentuojančiais įstatymais pagal savo prievoles ji atsako tik savo turtu, tai reiškia, kad bendrovės akcininkai pagal bendrovės prievoles atsako tik ta suma, kurią privalo įmokėti už akcijas.
UAB "Magdaris" finansiniais metais laikomi kalendoriniai metai. Bendrovė apskaitą tvarko ir finansinę atskaitomybę rengia pagal šiuos finansinę atskaitomybę reglamentuojančius aktus: verslo apskaitos standartus, LR buhalterinės apskaitos įstatymą, LR įmonių finansinės atskaitomybės įstatymą.
Bendrovės ūkinę veiklą vykdo ir organizuoja administracija. Administracija dirba vadovaudamasi LR įstatymais, įstatais, darbo reglamentu ir administracijos vadovo sprendimais. Administracijos vadovas – Direktorius vadovauja administracijai, tvirtina administracijos darbo reglamentą, priima į darbą ir atleidžia administracijos darbuotojus, sudaro su jais darbo sutartis. Direktorių renka ir atšaukia visuotinis akcininkų susirinkimas.
Bendrovės veiklos tikslas – pelno siekimas. UAB "Magdaris" specializuojasi kietų bei minkštų baldų gamyboje, pagal individualius užsakymus. Veikla yra orientuota į Lietuvos ir užsienio rinkas. Pagal susitarimus ir trumpalaikes sutartis produkciją eksportuoja į Estiją, Suomiją, Norvegiją. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai1
Dydis32.53 KB
Autoriusmokslas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita kietu bei minkstu baldu gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą