Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonių teikiamų paslaugų įvertinimas: AB bankas "Nord/LB Lietuva"

Įmonių teikiamų paslaugų įvertinimas: AB bankas "Nord/LB Lietuva"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Banko teikiamų paslaugų samprata. AB banko "Nord/LB Lietuva" pristatymas. AB banko "Nord/LB Lietuva" individualiems klientams teikiamos paslaugos bei jų įvertinimas. Banko sąskaitos, jų tvarkymas ir vykdomi mokėjimai. Indėliai, jų rūšys ir tvarkymas. Kreditai ir jų rūšys. Internetinės, SMS ir Tele linijos taikymas. Pensijų kaupimo fondas ir papildoma NordLB pensija. Kitos paslaugos. Banko veikla, tobulinant paslaugų teikimo veiklą. Išvados.

Ištrauka

"Bankai yra svarbiausi šalies ūkio centrai, kurie leidžia pinigus į "ekonominį gamybos darbą", jie yra tie šalies ūkio smegenys, kurie, leisdami pinigus, žiūri, kad jie dirbtų planingą, šalies ūkiui naudingą kūrybingą darbą. Todėl, vartodami bankinius pinigus, mes prisidedame prie šalies kūrybinio darbo." [6, p.171]
Ekonominei sistemai tolydžiai plėtojantis, finansų mechanizmas darėsi vis sudėtingesnis, kreditiniai sandoriai nepaprastai išplito ir dabar dauguma įvairių dydžių verslo sandorių atliekama per bankus. Bankas, kaip svarbi visuomenės ūkio įmonė, turi būti galingas ne tik svetimais depozitininkų pinigais, bet ir savininkų sudėtais kapitalais.
Banko teikiamų paslaugų įvertinimas yra aktuali ir svarbi tema tiek teoriniu, tiek praktiniu aspektu, kadangi dauguma iš mūsų naudojasi jo paslaugomis bei įvertina jų kokybę. Žmonės patikėdami savo pinigus bankui, daro santaupas. Bankai garantuoja indėlių saugumą tiems, kurie nori taupyti. Kitas banko uždavinys – suteikti paskolas tiems, kurie nori investuoti. Vartojimo paskolos sudaro sąlygas atskiriems gyventojams bei šeimoms naudotis prekėmis ir paslaugomis iškilus poreikiui, o apmokėti jas ateityje iš būsimo atlyginimo. Efektyvi banko sistema savo buvimu skatina taupyti ir racionaliai vartoti. Malonus aptarnavimas ir siūlomos palankios sąlygos padeda apsispręsti bei tapti banko klientu. Aš pasirinkau šią temą, nes šiandien yra labai svarbu kokybiškai aptarnauti klientus bei teikti jiems platų finansinių paslaugų spektrą. Svarbu išsiaiškinti, kokie banko paslaugų privalumai bei išskirtinės sąlygos.
Bankas suteikia galimybę daugeliui žmonių investuoti lėšas, gauti papildomas pajamas, sudaro sąlygas atlikti įvairias finansines operacijas, todėl jo vaidmuo mūsų gyvenime yra labai svarbus. Klientai, naudodamiesi banko paslaugomis, jaučia, kad pinigų pervedimas ar lėšų kaupimas tampa daug paprastesnis ir patogesnis.
Šiame kursiniame darbe aš pasirinkau vieną iš seniausių bankų Lietuvoje - banką "Nord/LB Lietuva". Bankas yra finansinė institucija, kuri teikia paslaugas individualiems ir verslo klientams. Labiausiai išvystyta banko strateginė kryptis yra mažmeninė bankininkystė, todėl šiame darbe aptarsiu individualiems klientams teikiamas paslaugas bei jų įvertinimą.
Kursinio darbo tikslas – įvertinti banko "Nord/LB Lietuva" teikiamų paslaugų kokybę. Tikslo pasiekimui nustatomi uždaviniai, kurie nagrinėjami šiame darbe.
Pagrindiniai uždaviniai:
1. Apibūdinti banko sąskaitas ir indėlius, jų privalumus ir ypatybes.
2. Pateikti patogesnius atsiskaitymų būdus.
3. Apibūdinti paskolų rūšis bei suteikimo galimybes.
4. Išnagrinėti investavimo pasirinkimo galimybes.
5. Apibūdinti darbuotojų orientavimąsi į klientų aptarnavimo kokybę ir jos gerinimą.
Šis darbas yra aprašomojo pobūdžio. Kadangi bankas teikia labai daug paslaugų, aš pasirinkau, mano nuomone, svarbiausias ir aktualiausias rūšis. Kai kurios banko paslaugos išvystytos labiau, todėl yra išsamesnis apibūdinimas. Aš savo darbe stengiausi paliesti labiausiai klientus dominančias sritis. Taigi, norėdama siekti tikslo ir įgyvendinti uždavinius, aš naudojausi antriniais informacijos šaltiniais: banko paslaugų žinynu, įvairiomis knygomis iš banko bibliotekos, internetinėmis svetainėmis bei kita literatūra. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-21
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai15 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis78.01 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imoniu teikiamu paslaugu ivertinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą