Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės analizė: draudimas DUAB "Ingo Baltic"

Įmonės analizė: draudimas DUAB "Ingo Baltic"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546
Aprašymas

DUAB "Ingo Baltic" vertinimas permainų aplinkoje. Darbe pasiektų profesinių kompetencijų sąrašas. Įvadas. Lietuvos draudimo rinka. Lietuvos draudimo rinkos teisinis reguliavimas. Lietuvos draudimo paslaugų rinka, struktūra ir ypatumai. Draudimo paslaugų teikėjų (draudikų) rinka. Draudimo rinkos plėtros sąlygos. Gyvybės draudimo rinka. Pagrindiniai draudimo produktai gyvybės draudime. Ne gyvybės draudimo rinka. Pagrindiniai draudimo produktai ne gyvybės draudime. Lietuvos draudimo rinkos problemos ir perspektyvos. Lietuvos draudimo rinkos raidos perspektyvos. Ne gyvybės draudimo paslaugų rinka. Ne gyvybės draudimo paslaugų teikėjų rinkos struktūra ir jos konkurencingumas. Lietuvos ne gyvybės draudimo paslaugų vartotojų rinka ir jų įtaka visuminei paklausai. Lietuvos ne gyvybės draudimo paslaugų rinkos raidos perspektyvos. DUAB "Ingo Baltic" veiklos analizė. Bendrovės siūlomos paslaugos. Trumpas bendrovės istorijos aprašymas. Privalumas – partnerystė su "INGOSSTRAKH" grupė. Perdraudimas. Akcininkai. Bendrovės pagrindiniai tikslai, misija, vizija. Visuomeninė veikla. DUAB "INGO BALTIC" pardavimo kanalai. Draudimo paslaugų vartotojų (draudėjų) rinka. Draudimo rinkos perspektyvos. Esami "INGO BALTIC" konkurentai. DUAB "INGO BALTIC" sudarytų draudimo sutarčių, ir išmokų skaičiaus analizė. DUAB "INGO BALTIC" sudarytų draudimo įmokų, ir apmokėtų žalų analizė. DUAB "INGO BALTIC" vidutinės draudimo įmokos, ir vidutinės draudimo išmokos analizė. DUAB "INGO BALTIC" draudimo rinka pagal vartotojų segmentus analizė. DUAB "INGO BALTIC" kapitalas ir rezervai analizė. DUAB "INGO BALTIC" turto analizė. DUAB "INGO BALTIC" techninių atidėjimų analizė. DUAB "INGO BALTIC" nuostolingumo analizė.

Ištrauka

Visais žmogaus gyvenimo ir veiklos periodais labai didelę reikšmę turi baimės jausmas, siekimas būti saugiu, pačiam apsaugoti savo artimuosius, savo turtą. Plačiai žinomo amerikiečio A.Moslow poreikių hierarchijos piramidėje iškart po fiziologinių poreikių seka poreikiai saugumui. Jau nuo senų laikų žmonės savo saugumo padidinimui, galimų rizikų sumažinimui ėmė taikyti įvairius draudimo elementus ir formas. Gilintis į ilgą draudimo veiklos istorija, galima rasti labai daug įdomaus ir tuo pačiu stebėtis mūsų protėvių supratingumu, įžvalgumu ir išmintimi.
1680 metais Anglijoje atsidarė pirmoji istorijoje draudimo kompanija, draudžianti nuo ugnies. Draudimo verslas tapo populiarus ir naudingas. Nuo XVII amžiaus pabaigos atsiranda akcinės kompanijos.
Dabartiniu laiku, kai draudimas gali naudotis tiksliais statistiniais ir ekonominiais duomenimis, yra sukurtas detalus draudimo įstatymas, draudimo taisyklės. Žmonės gali drąsiai pasitikėti draudimo kompanijomis.
Lietuvoje ne gyvybės draudimas kaip atskira draudimo šaka pradėjo plėtotis 1996 metais, priėmus draudimo įstatymą. Šiame įstatyme buvo atskirtos dvi draudimo paslaugų šakos – gyvybės ir ne gyvybės. Kaip ir visoje Lietuvos ekonomikoje, draudimo paslaugų rinkoje situacija greitai keičiasi. Lietuvos mokslinėje literatūroje mažai dėmesio skiriama apžvelgti ne gyvybės draudimo rinkos vertinimą permainų aplinkoje.
Tema: DUAB "INGO BALTIC" vertinimas permainų aplinkoje.
Temos aktualumas: Lietuvoje draudimo paslaugas teikia 28 įmonės: 9 – gyvybės, 19 – ne gyvybės (iš jų 3 – kredito) draudimo įmonės. Lietuvos ne gyvybės draudimo paslaugų rinka yra mažai išplėtota, palyginti su Vakarų Europos valstybėmis, todėl ji turi didelių augimo galimybių.
INGO grupei priklausanti DUAB "INGO BALTIC", Lietuvos draudimo paslaugų rinkoje veikia jau penkiolika metų ir yra viena iš aukščiausias pozicijas Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkoje užimanti draudimo bendrovė.
Darbo objektas: DUAB "INGO BALTIC" veikla.
Darbo tikslas: - apžvelgti Lietuvos draudimo paslaugų rinka; įvertinti "INGO BALTIC" vietą Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkoje, atskleisti esamas problemas, išanalizuoti veiklos vertinimą Lietuvos ne gyvybės draudimo paslaugų rinkoje.Tikslo siekimui keliami uždaviniai:
Apžvelgti Lietuvos draudimo rinką;
Apibrėžti ne gyvybės draudimo paslaugų tiekėjų rinkos struktūrą ir jos konkurencingumą;
Išanalizuoti DUAB "INGO BALTIC" veiklą;
Įvertinti DUAB "INGO BALTIC" vietą Lietuvos draudimo rinkoje permainų aplinkoje.
Tyrimo metodai: Lietuvos draudimo paslaugų rinkos statistikos duomenų ir kitų statistikos duomenų analizė, lyginamoji ne gyvybės draudimo paslaugų rinkos rodiklių analizė, atsižvelgiant į rinkos dydį, konkurencijos lygį, bei loginės išvados remiantis analizuojama literatūra ir autorių praktine patirtimi ne gyvybės draudimo rinkoje.
Darbo struktūra: Siekiant įgyvendinti keliamus uždavinius, remtasi statistiniais Lietuvos institucijų duomenimis, DUAB "INGO BALTIC" duomenimis bei šio darbo autoriaus atliktais statistinių duomenų paskaičiavimais pagal surinktą medžiagą, ir duomenų apibendrinimas.
Pirmame skyriuje (Lietuvos draudimo rinka) apžvelgiama Lietuvos draudimo rinka, teisinis draudimo rinkos reguliavimas; Lietuvos draudimo paslaugų rinka, jos struktūra ir ypatumai; draudimo rinkos plėtros sąlygos; gyvybės draudimo rinka; ne gyvybės draudimo rinka; draudimo rinkos plėtros problemos ir perspektyvos; Lietuvos draudimo rinkos raidos perspektyvos.
Antrame skyriuje (Ne gyvybės draudimo paslaugų rinka) analizuojama ir vertinama ne gyvybės draudimo paslaugų teikėjų rinkos struktūra ir jos konkurencingumas; Lietuvos ne gyvybės draudimo paslaugų vartotojų rinka ir jų įtaka visuminei paklausa.
Trečiame skyriuje (DUAB"INGO BALTIC" veiklos analizė) analizuojama DUAB"INGO BALTIC" veikla, pateikiami bendrovės veiklos analizės rezultatai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis41 puslapis 
Literatūros šaltiniai26 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis792.06 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaTrakų r. Aukštadvario vidurinė mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones analize draudimas DUAB Ingo Baltic [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 41 puslapis 
  • Trakų r. Aukštadvario vidurinė mokykla / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą