Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės aprašymas: elektrotechnikos, nuotolinių ryšių ir inžinerinių sistemų projektavimas UAB "Limatika"

Įmonės aprašymas: elektrotechnikos, nuotolinių ryšių ir inžinerinių sistemų projektavimas UAB "Limatika"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Bendra įmonės charakteristika. Inžinerinė firma "Limatika". Įmonės veikla. Firmos kvalifikacija. Firmos privalumai. Tiekiamos paslaugos. Bendrovės kokybės valdymo sistema. Gamintojų tiekiamo produkto kokybės kontrolė. Gamyba ir kokybės kontrolė. Bendrijos vadovybės ir specialistų dalyvaujančių projektavimo procese įgaliojimų ir atsakomybės paskirstymas. Projektavimo organizavimas. Bendrijos kokybės valdymo sistema. Darbų apsauga. Pavojai ar rizika, kurie egzistuoja įmonėje ir su kuriais gali susidurti darbuotojas. Darbdavio pareigos ir teisės garantuojant darbuotojams saugias ir sveikas darbo sąlygas. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas įmonėje. Evakuacijos keliai, priešgaisrinė ir pirmosios pagalbos priemonės ir jų išdėstymo vietos. Darbuotojo veiksmai darbo metu už įmonės ribų. Priešgaisrinės techninės komisijos (rizikos valdymo grupės) nuostatai. UAB "Limatika" komisijos uždaviniai ir jos narių teisės. Darbo pobūdis. Montavimas. Valdymo struktūra. Valdymo lygis.

Ištrauka

Inžinerinė firma "Limatika
2001 metais apjungus dvi stiprias ir gerai žinomas Lietuvoje firmas "Livesta Serviso Centras" ir "Matika", buvo sukurta Tikroji Ūkinė Bendrija "Limatika". Taip klientų patogumui buvo išspręsta nemažai anksčiau kilusių problemų, kaip automatikos ir elektrotechnikos dalies darbų atlikimo kompleksiškumas, mobilumas ir organizuotumas. Susijungusi ir sustiprėjusi įmonė gali ne tik pasiūlyti vis didėjančią paslaugų gamą, tačiau suteikti stabilumo ir patikimumo garantijas.
UAB "Matika". įsikūrė 1993 metais Klaipėdoje, kurios veikla buvo orientuota į montažo, specializuoto paleidimo – derinimo sferą.
UAB "Livesta Serviso Centras". veiklą pradėjo 1994 metais Kaune kaip programavimo, montažo ir specializuoto paleidimo - derinimo darbus atliekanti įmonė.
Šiuo metu įmonė turi padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Kėdainiuose, kuriuose dirba 145 darbuotojai, iš jų 31 inžinierius, 12 programuotojų, 9 projektuotojai, 4 prekybos inžinieriai, 52 elektromontuotojai. Visa tai leidžia efektyviai spręsti klientų problemas.
Įmonės veikla:
• Projektuoja elektrotechnikos, nuotolinių ryšių, inžinerines sistemas ypatingos svarbos statiniuose.
• Automatizuoja pramonės technologinius procesus - šilumos, elektros, vandens, maisto ir kitus technologinius procesus. Dalyvauja automatizuojant naftos ir chemijos technologijas.
• Atlieka elektros ir automatikos montavimo darbus energetikos, chemijos, naftos, maisto ir kitose pramonės šakose.
• Remontuoja pramoninius siurblius, atlieka jų diagnostiką, hidraulinius bandymus. Gali atlikti pramoninių siurblių parinkimo analizę bei projekto ekspertizę. Suremontuotiems siurbliams suteikia garantijas.
• Prekiauja automatikos įranga tik tokių gamintojų, kurių produkcijos kaina atitinka kokybę.
Firmos kvalifikacija
• Aplinkos Ministerijos atestatas, suteikia teisę atlikti elektrotechnikos, nuotolinių ryšių, inžinerinių sistemų valdymo sričių projektavimo darbus bei statinio specializuotuosius statybos darbus elektros energijos tiekimo, nuotolinių ryšių, magistralinių dujotiekių automatikos, technologinio valdymo ir ryšių sistemos srityse ypatingos svarbos statybos objektuose.
• Energetikos Valstybinės Inspekcijos leidimas suteikia teisę užsiimti energetikos įrenginių eksploatavimu elektros, šilumos ir dujų sektoriuose. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų namų darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasNamų darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis341.43 KB
AutoriusRamune
Viso autoriaus darbų50 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDirvinis
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasElektros ir valdymo inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones aprasymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Dirvinis
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą