Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: prekybos centras UAB "Nemunas"

Praktikos ataskaita: prekybos centras UAB "Nemunas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės tipas ir verslo aplinka. Organizacinė valdymo struktūra. Įmonės ūkinės – finansinės veikos rodikliai ir jų dinamika. Įmonės valdymas. Vadybos funkcijos – planavimas ir kontrolė. Darbuotojų išsilavinimas, pareigos. Darbo apmokėjimo formos ir socialinės garantijos. Darbuotojų vertinimas, kvalifikacijos kėlimas. Įmonės SSGG analizė. Marketingas. Įmonės užimama vieta rinkoje. Rinkos pasirinkimo sprendimai. Prekės charakteristika ir asortimento formavimas. Įmonės pardavimo apimčių dinamika. Įmonės vartotojų charakteristika. Konkurentai. Įmonės veiklos finansinių rodiklių formavimas ir ūkinės – finansinės veiklos analizė. Įmonės apskaitos politika. Finansinės veiklos planavimo metodai ir būdai, planų vykdymo kontrolė. Rezultatų ir finansinių ataskaitų sudarymo metodika. Finansinės analizės metodų ir bazės savarankiškas pasirinkimas. Įmonės veiklos rezultatų ir ūkinės – finansinės būklės įvertinimo kriterijai. Veiksniai darantys įtaką įmonės finansavimo strategijos politikos pasirinkimui. Kompleksinės finansinės analizės įvertinimo metodai ir būdai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Savo baigiamąją praktiką atlikau UAB "Nemunas", kuri yra įsikūrusi Alytaus mieste. Ši įmonė užsiima prekybine veikla ir UAB "Nemunas" yra prekybos tinklo "SENUKAI" atstovas, tai yra dirbama frančizės principu.
Praktikos metu reikėjo įvykdyti šiuos tikslus:
Įvertinti konkrečios įmonės verslo aplinką ir jos galimybes, įmonės silpnąsias ir stipriąsias veiklos sritis. Pateikti ir įvertinti organizacinę valdymo struktūrą, įmonės ūkinę – finansinę veiklą, informacinių rodiklių formavimo ir finansinių ataskaitų sudarymo metodiką. Atsirinkti būtiniausią informaciją, reikalingą praktinėms užduotims atlikti. Surinkti ir susisteminti duomenis pagal pateiktas užduotis ir parengti tyrimo ataskaitą, išvadas ir pasiūlymus.

UAB "Nemunas" yra įkurta 1997 spalio 25 d. pagrindinė būstinė yra Alytaus mieste Rotušės a. 10. UAB "Nemunas" – tai didžiausias Dzūkijoje (prekybos plotas - 1000 kv. m) prekybos centras, kuriame galima rasti daugiau kaip 17 000 pavadinimų prekių. Centre įsigysite medžiagų statyboms, remontui, prekių namų ūkiui, įvairios buitinės technikos ir kt.
Įmonė "Nemunas" yra uždaroji akcinė bendrovė, turinti juridinio asmens statusą. Buvo nuspręsta steigti uždarąją akcinę bendrovę todėl, kad jos kūrimas buvo ekonomiškai tikslingas. Pagrindinis privalumas yra tas, kad tai yra ribotos turtinės atsakomybės bendrovė, t.y. įmonės savininkai už įmonės veiklą atsako tik turtu įneštu į bendrovę. Pasirenkant šį bendrovės tipą buvo palikta didelė galimybė kapitalo didinimui, be to bendrovės veikla yra neterminuota. Pagrindinis šio tipo pasirinkimo trūkumas nebuvo išvengta dvigubo pelno apmokestinimo.
Bendrovės valdymo organai yra visuotinis akcininkų susirinkimas ir administracija.
UAB "Nemunas" įsteigta ir veikia vadovaudamasi LR akcinių bendrovių ir kt. įstatymais, bei vyriausybės normatyviniais aktais, reglamentuojančiais įmonių veiklą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis35.92 KB
Autoriuslauriukste
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAurelija Goravičienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita prekybos centre [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą