Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Technologinės praktikos ataskaita: prekyba buities prekėmis ir statybinėmis medžiagomis "Senukai"

Technologinės praktikos ataskaita: prekyba buities prekėmis ir statybinėmis medžiagomis "Senukai"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Prekybos centro "Senukai" charakteristika. Įmonės darbo laikas. Įmonės personalas. Patalpos ir jų išdėstymas. Prekybinė įranga. Prekybos salės baldai. Finansinės apskaitos įranga ir jos sudėtinės dalys. Specialios paskirties parduotuvės įranga. Sandėliavimo įranga. Materialinių vertybių kontrolė ir apsauga. Darbuotojo asmeninė higiena. Sanitarinių reikalavimų laikymasis įmonėje. Darbų sauga įmonėje (instruktažai). Darbuotojų materialinė atsakomybė. Prekių asortimento pagal grupes nustatymas. Prekių išdėstymas prekybos salėje, jų suderinamumas, kaimynystė. Prekių ženklinimo analizė ir reikšmė. Prekių paruošimas pardavimui. Prekių sandėliavimo ir laikymo sąlygos. Įrengimų priežiūra, jų patikra. Pirkėjų aptarnavimas bendraujant su pirkėjais, konsultavimas. Prekių tiekėjai. Prekių užsakymų paruošimas ir bendravimas su tiekėjais. Prekių ir taros priėmimas, jų pajamavimas. Prekių priėmimo ir grąžinimo dokumentai. Prekių kokybės nustatymas. Prekių ir taros grąžinimas tiekėjams. Prekių kainų nustatymas. Kasos žurnalo vedimas, kasos darbo svarba. Prekinė – piniginė apyskaita. Savikontrolės sistemos įdiegimas įmonėje. Atliekų, negrąžintos taros, įpakavimo medžiagos tvarkymas. Išvados.

Ištrauka

Praktikos reikšmė yra didžiulė, tik jos metu galima susipažinti su prekybos įmonės veikla, jos įstatais, organizacine struktūra, saugaus darbo reikalavimais bei pamatyti darbuotojų darbo aplinką iš arčiau. Technologinę praktiką atlikau UAB ,,Kauno saulėtekis" prekybos centre ,,Senukai", kuris yra įsikūręs Rietave. Šio prekybos centro veikla yra buities prekių ir statybinių medžiagų pardavimas. Čia mano pareigos buvo įvairios, dirbau ir kaip pagalbinė darbininkė, ir kaip pardavėja – konsultantė, ir kaip kasininkė – kontrolierė. Be to, galėjau patikrinti ir įvertinti savo turimas žinias bei įgyti praktinio darbo įgūdžių, kurie, mano nuomone, pravers ateityje.
UAB ,,Kauno saulėtekis" prekybos centras ,,Senukai" yra registruotas Kaune, jo registracijos kodas yra 133604272. Ši parduotuvė įregistruota 1993 m. vasario 5 d. (1 priedas). Ši parduotuvė yra įsikūrusi dviejų aukštų pastate, kuris anksčiau priklausė Plungės vartotojų kooperatyvui. Jos adresas: Kvėdarnos g. 1, Rietavas. Šalia parduotuvės įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kuri parduotuvei yra didelis pliusas. Parduotuvė dirba ištisą savaitę. Šios parduotuvės vedėjas yra Egidijus Jedenkus. Čia dirba penkiolika darbuotojų: apskaitininkė, dešimt pardavėjų, pagalbiniai darbininkai (sandėlininkai) bei valytoja. Asortimentą sudaro dešimt prekių grupių. Prekiaujama savitarnos būdu. Čia vyrauja atviras prekių išdėstymas. Šioje parduotuvėje yra visi būtini įrengimai, kurie yra kuopščiai prižiūrimi ir tikrinami. Visas prekės yra demonstruojamos prekybos salėje, o jų atsargos yra laikomos sandėliuose. Nebesant prekių prekybos, salėje jos yra papildomos prekių atsargomis iš sandėlių. Šioje parduotuvėje vyksta daugybė loterijų. Viena iš jų, ,,Gera žinia lyg iš dangaus". Joje galima dalyvauti nusipirkus prekių už tam tikrą sumą. Laimėtojai yra išrenkami burtų keliu televizijos laidos ,,Gera žinia lyg iš dangaus" metu. Tačiau ne kiekvienas pirkėjas gali pažiūrėti šią televizijos laidą, nes vieni yra užsiėmę, kiti užmiršta, tad laimingųjų sąrašai yra kabinami ir šios parduotuvės viduje. Taip pat klientus padeda pritraukti ir prekių katalogai bei lankstinukai, kuriuos žiūrėdamas pirkėjas gali susipažinti su prekių išdėstymu, jų asortimentu, siūlomų prekių kainomis, trumpais prekių aprašymais ir išsirinkti prekę. Prekiavimo pajamos siekia 300 000 Lt per mėnesį, 4 000 000 mln.Lt. per metus ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis1.29 MB
AutoriusAirida
Viso autoriaus darbų15 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktika prekybos centre Senukai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą