Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės plėtra: AB "VST" Skuodo skyrius

Įmonės plėtra: AB "VST" Skuodo skyrius

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Įmonės vadybinės veiklos analizė. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Paslaugos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Gamyba (paslaugos). Trumpas gamybos ir paslaugos aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Transportas. Žaliavos. Tiekėjai. Darbo jėga. Teisinė apsauga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos vertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Įmonės veiklos plėtros projektas. Reikiamos lėšos. Lėšų panaudojimas. Įmonės veiklos plėtros projekto įvertinimas. Pardavimų prognozė. Prognozuojamo pelno savikaina. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Gamybos nenuostolingumas. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Išvados.

Ištrauka

Kiekviena įmonė užsiimanti kokia nors veikla galvoja plėsti savo įmone.Norint tai padaryti reikia gerai apsvarstyti visas plėtros galimybes.
Norint sužinoti ar veikiančios įmonės plėtra atneš laukiamų rezultatų būtina turėti nemažai informacijos, kad būtu galima įvertinti įmonės veiklos perspektyvas
Šios temos reikšmė yra didelė, nuo jos priklausys ar Akcinės bendrovės"VST" šiuolaikiškai ir perspektyviai elektros energijos skirstymo bei tiekimo įmonei atneš norimų rezultatų įmonės plėtra,tai yra ar uždirbs pakankamai pelno.
Norint pasiekti didesnį įmonės pelną būtina savo veikla plėsti.Tai daro dauguma elektros tiekimo įmonių, kurios investuodama lėšas į pažangias technologijas, rekonstruodama įminei priklausančias transformatorines ir elektros tiekimo linijas. Tinklo priežiūrai bei plėtrai kompanijos kasmet skiria ypatingą dėmesį. Vykdomos ilgalaikės investicijos, skiriamos milžiniškos lėšos tinklui restruktūrizuoti bei modernizuoti. Vakarų Lietuvoje elektros energiją skirstanti ir tiekianti akcinė bendrovė "VST", į nusidėvėjusius Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių regionų skirstomuosius elektros tinklus 2005 metais investavo 130 milijonų litų. 2006 ir 2007 – aisiais metais žadama investuoti dar po 100 milijonų litų. Bendrovė planuoja per ateinančius dvejus metus iš esmės rekonstruoti 50 transformatorių pastočių. Nuoseklios investicijos skiriamos ir oro, ir kabelių linijoms tiesti, šiuolaikiškiems ir saugiems įrenginiams, kurie užtikrintų kokybišką ir patikimą elektros energijos tiekimą klientams, įsigyti.
Darbo objektas: Šiame darbe aprašoma Akcinės bendrovės "VST" veikla, plėtros perspektyvos,kuriama veika, jo finansinė dalis, ją supanti rinka.Tai analizuojama pagal pateiktus klausimus:
1.Finansavimo šaltiniai.
2.Turimų lėšų panaudojimas.
3.Paslaugos paklausa rinkoje.
Darbo tikslas-išsamiai išnagrinėti ar bus naudinga įmonės veika ar atsipirks investicinis projektas.
Darbo uždaviniai:
1.Išanalizuoti įmonės veiklą.
2.Parengti įmonės veiklos investicinį projektą.
3.Įvertinti įmonės veiklos investicinį projektą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis187.4 KB
Autoriusa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasV. Baubkus
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo Technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word skuodo skyriaus pletra [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Žemaitijos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • V. Baubkus
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą