Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės veiklos analizė: didmeninė ir mažmeninė prekyba plastikiniais langais, durimis ir garažo vartais UAB "Šiltas butas"

Įmonės veiklos analizė: didmeninė ir mažmeninė prekyba plastikiniais langais, durimis ir garažo vartais UAB "Šiltas butas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768
Aprašymas

Santrauka. Summary. Įvadas. Įmonės veiklos analizės ir vertinimo pagrindai. Įmonės veiklos valdymo kriterijai. Verslo aplinkos įtakos įmonės veiklai vertinimas. Įmonės SWOT analizė. Įmonės tikslų ir veiklos rezultatų sąsajos. UAB "Šiltas butas" veiklos analizė 2005 – 2007 metų laikotarpiu. UAB "Šiltas butas" veiklos charakteristika. Mikroaplinkos ir makroaplinkos veiksnių įtaką UAB "Šiltas butas" veiklai. Įmonės "Šiltas butas" veiklos valdymo analizė. Įmonės "Šiltas butas" SWOT analizė. UAB "Šiltas butas" rinkos ir konkurencijos tyrimo analizė. UAB "Šiltas butas" veiklos rinkos ir konkurencingumo tyrimas. UAB "Šiltas butas" veiklos konkurencingumo stiprinimo galimybės, įgyvendinant investicinį projektą. Išvados ir rekomendacijos. Priedai (2).

Ištrauka

Kiekvienos šalies ekonomika keičiasi tarsi nepastebimai. Tačiau ekonomikos pokyčių esama daugelyje sričių. Vis daugiau atsiranda naujų verslų, naujų produktų ir naujų gamybos bei skirstymo būdų. Kiekvienais metais susikuria naujos organizacijos, siūlančios vartotojams naujas prekes ir paslaugas. Jeigu pasižvalgysime po Lietuvos parduotuves, tai pamatysime gausybę produktų, kurių prieš keletą metų nebuvo. Dabar Lietuvoje galima nusipirkti beveik tą patį, ką ir bet kurioje Europos sąjungos šalyje ar kitoje užsienio valstybėje.
Tenka pastebėti, kad šiandien mūsų visuomenėje vyrauja pernelyg supaprastintas požiūris į vadybą, nuvertinti svarbūs žmoniškumo prioritetai. Dažniausiai pateikiama vadybos samprata tenkinaisi primityviu verslo išaukštinimu ir suabsoliutinimu. Gal todėl vadybos mokslas sunkiai skverbiasi į švietimo, sveikatos apsaugos, socialinio darbo ir pan. organizacijas.
Kiekviena įmonė sukuriama, siekiant patenkinti tam tikrus materialinius ar dvasinius visuomenės poreikius. Kitaip visuomenė nepripažintų ir nepirktų šios įmonės produktų, taip pat nesinaudotų šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Kiekvieno verslo tikslas — racionaliai naudojant turimą turtą, uždirbti kuo didesnes pajamas su mažiausiomis sąnaudomis. Verslo tikslas - uždirbti kuo didesnį pelną, pasireiškiantį turto padidėjimu.
Norėdama sėkmingai dirbti įmonė turi gaminti ir vartotojams pateikti tokių prekių, kurios tenkintų jų poreikius ir jie norėtų jų įsigyti. Todėl, galima teigti, kad įmonei yra būtinas valdymo organizavimas, nes organizacija turi bendrą tikslą, kurio organizacijos nariai dirbdami ir koordinuodami drauge turi stengtis pasiekti. Be to, į organizavime vykstančius pokyčius turi būti reaguojama, bei prie jų prisitaikoma, kad neįvyktų jokių nesklandumų ir įmonė galėtų sėkmingai funkcionuoti.
Pasaulyje organizacijų vadovais dirba milijonai vyrų ir moterų. Spręsdami kasdien vis naujas užduotis, jie nuolat susiduria su kliūtimis. Tačiau šiandien yra daug būdų šioms kliūtims išspręsti. Norint, kad įmonė gerai veiktų, vadovai turėtų žinoti ką jie gamins, kam gamins, kokį kiekį ir tam, kad palengvinti šias užduotis vadovai turėtų sudaryti gerą ir teisingą įmonės valdymo organizavimą.
Kiekvienoje įmonėje vienas iš svarbiausių asmenų nuo kurio priklauso įmonės veiklos stabilumas yra vadovas. Bet kokio vadovo darbas, siekiant optimalių organizacijos tikslų reikalauja laiko, o be to organizacijos valdymas – sudėtingas procesas. Tačiau jį nagrinėti, spręsti ir išspręsti būtina, nes tai tiesiogiai susiję su organizacijos veiklos efektyvumu. [Stoner J. A. F. ir kiti, 1999, 323 psl.]
Temos aktualumas. Kiekviena įmonė savo ūkinėje veikloje naudoja tam tikrus materialinius išteklius. Šių išteklių valdymas svarbus siekiant efektyvios ir pelningos veiklos. Norint nustatyti ar įmonės veikla efektyvi galima pasinaudoti įmonės veiklos valdymo analize.
UAB "Šiltas butas" – tai įmonė užsiimanti didmenine ir mažmenine plastikinių langų, durų ir garažinių vartų prekyba. UAB "Šiltas butas" savo veiklą pradėjo 2005 metais kaip plastikinių langų ir durų prekybos centras. Įmonė buvo įregistruota su savo įstatais Klaipėdos miesto savivaldybėje įmonių registre nustatyta tvarka. Pagrindinis įmonės tikslas – įsitvirtinti ir užimti gerą padėtį rinkoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų diplominis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasDiplominiai darbai
Apimtis65 puslapiai 
Literatūros šaltiniai25
Dydis140.31 KB
Autoriusviktoras
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasJūratė Martinkienė
Švietimo institucijaKlaipėdos verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos analize siltas butas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2008-01-17 IP: 86.100.3.250
    kitana sako

    labai neblogas darbas

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 65 puslapiai 
  • Klaipėdos verslo aukštoji mokykla / 4 Klasė/kursas
  • Jūratė Martinkienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą