Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Profesinės veiklos praktikos ataskaita: kepykla UAB "Javinė"

Profesinės veiklos praktikos ataskaita: kepykla UAB "Javinė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įkūrimo ir veiklos trumpa charakteristika. Įkūrimo ir reorganizavimo laikotarpiai. Organizacinė forma. Svarbiausieji pasiekimai. Ekonominiai santykiai. Kapitalo nuosavybės formos ir formavimo šaltiniai. Valdymo formos ir santykiai. Darbo santykiai. Išoriniai ryšiai su šalies ir užsienio partneriais. Ūkinės veiklos kryptys ir specializacija. Gamybinės ir komercinės veiklos kryptys. Veiklos specializacija ir diversifikacija. Ekonominiai (gamybiniai) ištekliai ir jų sąnaudos. Kapitalo vertė, apsirūpintumas kapitalu. Apsirūpintumas žaliavomis. Darbo ištekliai ir apmokėjimas už darbą. Veiklos kaštai. Veiklos efektas ir efektyvumas. Bendroji ir prekinė produkcija (paslaugos). Pelnas (nuostolis), jo struktūra pagal veiklas, pelno veiksniai. Pelno paskirstymas. Ūkinės veiklos efektyvumas. Išvados. Nuomonė apie profesinės veiklos praktiką.

Ištrauka

UAB "Javinė", anksčiau vadinta Klaipėdos duonos kepykla nr. 1, yra seniausia duonos kepykla mieste, pradėjusi veikti 1948-aisiais ir iki 1954 metų uostamiestyje buvusi vienintelė.
1993-iaisiais uždarąja akcine bendrove tapusioje "Javinėje" dabar dirba 120 žmonių, o įmonės metinė apyvarta sudaro per 10 mln. litų. "Javinė" yra didžiausia Lietuvoje riestainių ir meduolių kepėja, pirmoji šalyje pradėjusi gaminti ir ekstruduotus gaminius su įdarais. Bendrovė gamina apie 150 rūšių produkciją.
Prieš kelerius metus situacijai rinkoje ėmus keistis, kai didieji prekybos centrai pamažu pradėjo išstumti mažas parduotuvėles, bendrovė pakeitė savo koncepciją - atsisakė trumpo realizacijos termino gaminių - duonos ir bandelių. Visos produkcijos realizavimo terminas dabar yra 3-6 mėnesiai. Didžioji dalis bendrovės produkcijos gaminama be konservantų.
Duoną ir bandeles kepti atsisakyta 2000 metais, tada ir pradėta gaminti ekstruduotus produktus. Pirmasis toks gaminys buvo "Javinukai" - lengvas, sveikas saldumynas. Gaminys turėjo didžiulį pasisekimą - vien pirmaisiais metais jo parduota apie 300 tonų (2 mln. pakuočių). Kitąmet realizuota dar daugiau.
Bendrovė rinkai tiekia ne tik saldumynus - jau ketverius metus gaminami ir ekstrudatai "Duoniukai" bei "Sūručiai". Kiekvienam gaminiui bendrovė sugalvoja originalų pavadinimą ir jį užregistruoja.
Pagrindiniai UAB "Javinė" siekiai:
Perpinti gilias tradicijas ir naujas technologijas tam, kad būtų patikima, į vartotoją orientuota įmonė, konkurencinga Europoje.
Nuolat tobulinti gamybos technologijos, kurti naujas receptūras, kurios suteikia seniai pirkėjų pamėgtiems produktams naujų atspalvių.
UAB "Javinė" veiklos partneriai – prekybos centrai visoje Lietuvoje. Apie 30 proc. "Javinės" produkcijos sudaro eksportas į Vokietiją, JAV, Angliją, Latviją, Estiją. Naujausio ekstruduoto gaminio - "Krimstukų" - partijos išsiųstos ir į Daniją, Ispaniją bei Suomiją. (Javinė, 2007). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-12-12
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis92.4 KB
AutoriusArtūras
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasLekt. E. Serva
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita kepykloje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 27 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Lekt. E. Serva
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą