Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: mėsos gamyba ir pardavimas UAB "Stragutės mėsa"

Praktikos ataskaita: mėsos gamyba ir pardavimas UAB "Stragutės mėsa"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

UAB "Stragutės mėsa" misija - tiekti pirkėjams aukštos kokybės mėsos gaminius. Įvadinė dalis. UAB "Stragutės mėsa" charakteristika. Rinkos situacija. Įmonės mikro aplinka. Įmonės makro aplinka. Ekonominė dalis. Įmonės tikslų sistema. Įmonės išlaidų struktūra. Ekonominių rodiklių charakteristika. Gamybos procesas įmonėje. Vadybos dalis. UAB "Stragutės mėsa" valdymo schema. Horizontalus ir vertikalus darbų pasiskirstymas. Įmonės valdymo strategija. Planavimo procesas įmonėje. Personalo organizavimo analizė. Darbuotojų sudėties analizė. Darbuotojų kaita. Darbuotojų paieškos organizavimas ir organizavimas. Darbuotojų atestavimo organizavimas. Darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Vadovavimo darbuotojams analizė. Įmonės kultūros apibūdinimas. Vadovaujančių darbuotojų skaičius. Darbuotojų skatinimo sistema. Dominuojantys vadovavimo stiliai. Susirinkimų ir pasitarimų periodiškumas. Kokybės laidavimo sistema. Marketingo dalis. Marketingo vieta įmonėje. Tiriamoji veikla įmonėje. Prekių asortimento gylis ir plotis. Prekių kainų politika. Prekių pasiskirstymo kanalai. Komunikacijos procesas įmonėje. Tiesioginio marketingo priemonių naudojimas įmonėje. Marketingo plėtros perspektyvos. Apskaitos dalis. Įmonės apskaitos skyriaus apžvalga. Banko ir kasos operacijų apskaita. Finansinių ir ekonominių rodiklių analizė. Įmonės mokami mokesčiai. Išvados ir pasiūlymai. Savo praktikos vertinimas.

Ištrauka

Profesinę praktiką atlikome UAB "Stragutės mėsa" nuo
Praktikos tikslas – atlikti praktiką pagal visus reikalavimus ir surinkti informaciją praktikos ataskaitai bei ją apiforminti. Šią įmonę todėl ir pasirinkome, kad tai įvykdytume.
Mūsų tikslas - panaudoti kolegijoje įgytas žinias bei pritaikyti jas praktiškai.
Praktikos ataskaitos uždaviniai:
išdėstyti kaip man sekėsi atlikti praktiką;
surinkti reikiamus duomenis praktikos ataskaitai;
tinkamai vykdyti įmonės vadovo nurodymus ir užduotis.
Praktikos metu stengėmės susipažinti su įmonės veikla, jos pobūdžiu bei pritaikyti savo turimas teorines ir praktines žinias.

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) "Stragutės Mėsa" jau septyni metai veikia Tauragės rajone, Molupio kaime. Bendrovėje šiuo metu dirba 134 darbuotojai. Jos veikla apima gamybą ir pardavimą. UAB "Mėsa" superka gyvulius (raguočius, kiaules), juos skerdžia, gamina įvairius mėsos gaminius ir juos realizuoja. Pirkėjui siūlo daugiau nei 100 pavadinimų gaminių: rūkytas ir parūkytas dešras, dešreles, įvairius vyniotinius, šaltai ir karštai rūkytus gaminius, virtas dešras ir dešreles. Vartotojui siūlomi kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminiai. Visi įmonės "Stragutės mėsa" gaminami gaminiai yra išimtinai lietuviškos kilmės, atitinkantys aukščiausius kokybės reikalavimus.
UAB "Stragutės mėsa" artimiausiu metu ketina išplėsti pardavimų apimtis, įsitvirtinti Aukštaitijos regione. Sumažinti gamybos išlaidas. Naujos gyvulių skerdyklos statybos ir įrengimo tęsimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai3
Dydis66.35 KB
AutoriusJovita
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasMejerienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasTauragės skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita mesos gamyba ir pardavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą