Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Organizacinė valdymo struktūra: technikos pardavimas, nuoma ir serviso paslaugos UAB "Jubana"

Organizacinė valdymo struktūra: technikos pardavimas, nuoma ir serviso paslaugos UAB "Jubana"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. UAB "Jubana" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Organizavimo, organizacinių valdymo struktūrų ir darbo pasidalijimo analizė. Organizavimas. Organizacinės valdymo struktūros. Linijinė valdymo struktūra. Funkcinė valdymo struktūra. Matricinė valdymo struktūra. Štabinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas. Horizontalusis darbo pasidalijimas. UAB "Jubana" organizacinės valdymo struktūros ir darbo pasidalijimo analizė. Įmonės UAB "Jubana" organizacinė valdymo struktūra. Priedai (2).

Ištrauka

Šiuolaikiniame pasaulyje įmonės ir organizacijos užima vis didesnę reikšmę. Kiekviena jų yra skirtinga ir unikali savo siūlomų gaminių, paslaugų kokybe, ypatybėmis bei savo veiklos būdu.
Organizacija - tai grupė žmonių, kurių veikla sąmoningai koordinuojama stengiantis pasiekti užsibrėžtą tikslą, ir kurią sudaro du ar daugiau žmonių. Organizacija turi bendrą tikslą; visi organizacijos nariai drauge dirba siekiant šio tikslo.
Visais atvejais, kokia organizacijos valdymo struktūra bebūtų, iškyla jos valdymo būtinybė. Todėl kad darbas būtų efektyvus, yra atliekamas darbo pasidalijimas - horizontalus: cechai, skyriai, darbo vietos ir vertikalus, pagal pavaldumą: generalinis direktorius, tarnybų direktoriai, cechų viršininkai, meistrai, darbų vykdytojai ir atlikėjai.
Viena iš daugelio galimybių, kaip geriau panaudoti laiką organizacijoje, yra teisingas bei pastoviai tobulinamas jos valdymo struktūrizavimas. Jei blogai nustatoma organizacijos valdymo struktūra, tai gali atnešti organizacijai pražūtį. Daugelis sprendimų gali būti nevykdomi arba vykdomi ne taip kaip yra numatyta.
Taigi, savo kursiniame darbe pamėginsiu išanalizuoti organizacijų valdymo struktūras. Taip pat pateiksiu UAB "Jubana" valdymo struktūros analizę.
Temos aktualumas: Šiandieninės organizacijos veiklos rezultatai labai priklauso nuo organizacinės valdymo struktūros, atskirų padalinių tarnybų organizavimo, pavaldinių skaičiaus, valdymo struktūros ir pan. Visais atvejais, kokia struktūra bebūtų, iškyla jos valdymo būtinybė, valdymo funkcijos ir metodai. Todėl tai būtina nuolat tirti, stebėti ir tobulinti.
Tyrimo objektas: įmonės "Jubana" valdymo darbuotojai ir jų darbo pasidalijimas.
Darbo tikslas: Išanalizuoti UAB "Jubana" organizacinę valdymo struktūrą, palyginti mokslininkų nuomones šia tema bei savarankiškai jas apibendrinti.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti linijinę valdymo struktūrą;
2. Išanalizuoti funkcinę valdymo struktūrą;
3. Išanalizuoti matricinę valdymo struktūrą;
4. Išanalizuoti štabinę valdymo struktūrą;
5. Išanalizuoti vertikalųjį darbo pasidalijimą;
6. Išanalizuoti horizontalųjį darbo pasidalijimą;
7. Pateikti įmonės "Jubana" organizacinės valdymo struktūros analizę;
8. Paanalizuoti darbo pasidalijimą UAB "Jubana".
Tyrimo metodai: literatūros analizė, UAB "Jubana" veiklos stebėjimas, teorinių žinių pritaikymas.


UAB "Jubana" įkurta 1993 metais. Tai austrų kompanijos Neuson & Kramer, Japonijos firmos "Furukawa", Kinijos, Ukrainos ir kitų pasaulio firmų atstovai Lietuvoje, užsiimantys šių firmų technikos pardavimu, nuoma ir serviso paslaugomis. Įmonėje, vadovaujamoje generalinio direktoriaus, dirba apie 80 darbuotojų. Pagrindinis ofisas ir parduotuvė įsikūrę Mažeikiuose Gamyklos g. 45. Taip pat Mažeikiuose Melioratorių 1L turi savo remonto bazę. Serviso darbuotojai pastoviai skatinami tobulintis. Jie siunčiami į įvairius firmų gamintojų kursus, parodas Lietuvoje ir užsienyje. Darnus vadybininkų kolektyvas nuolat ieško naujų partnerių, domisi inovacijomis ir stengiasi patenkinti pirkėjų poreikius. Ši įmonė taip pat turi savo filialą Vilniuje.
UAB "Jubana" bendradarbiaudama su įvairiais užsienio tiekėjais bei gamintojais, gyventojams užtikrina platų asortimento pasirinkimą, greitą prekės pristatymą ir užsakymą, priimtinas kainas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.
Įmonė, siekdama gerų rezultatų, sparčiai plečia savo paslaugų ir aptarnavimo kokybę, gerina tobulindama darbuotojų įgūdžius ir keldama jų kvalifikaciją. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13
Dydis177.65 KB
AutoriusDanguole
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaMažeikių politechnikos mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacine valdymo struktura technikos pardavimas nuoma ir serviso paslaugos UAB Jubana [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Mažeikių politechnikos mokykla / 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą