Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės valdymo analizė: kavinė "Vandenis"

Įmonės valdymo analizė: kavinė "Vandenis"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – atlikti kavinės "Vandenis" valdymo analizė. Organizacijos apibūdinimas. Organizacijos struktūra. Organizacijos valdymas. Planavimas, organizavimas, vadovavimas, ir kontrolė, motyvacija. Organizacijos aplinkos. Organizacijos vidaus ir išorės aplinkos. Organizacijos paskirtis. Misija, vertybės, strategija, ir komunikacija. "Vandenio" kavinės valdymo analizė. "Vandenio" kavinės charakteristika. Organizacinės įmonės struktūra. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Vadyba – tai valdymo, vadovavimo mokslas, kuris apima socialinių organizacijų, sistemų valdymą;tai gamybos proceso koordinavimo veikla,siekianti optimizuoti ekonominių išteklių naudojimą."
"Vadyba – tai angliško termino management atitikmuo, pasiūlytas Vytauto Andriaus Graičiūno".
Vadyba, tai sunki ir sudėtinga veiklaus žmogaus veikla, užimanti svarbia vieta mūsų besikeičiančioje visuomenėje. Jų dėka profesionalėje įvairiu įmonių darbas.Tenka pastebėti, kad šiais laikais visuomenės požiūris į vadybą yra labai supaprastintas. Visuomenėje vadybininkas tampa paprasčiausių pardavėju ar tiekėju. Tai kaip visuomenė vertina vadyba todėl taip sunkiai skverbiasi į įvairias organizacijas.
Žinoma be vadovavimo neišgyventu nei viena įmonė, organizacija ar kita įstaiga. Visa tai priklauso ir nuo organizacijai vadovaujančio asmens , kuris sukuria tikslus ir kontroliuoja jų įgyvendinimą.
"Vadovavimas yra vienas svarbiausių vadovų funkcijų, susijusių su tarpasmeniniais valdymo aspektais, padedantis pavaldiniams suprasti įmonės tikslus ir skatinti efektyviau jų siekti."

Darbo objektas – Pajūrio prekybos įmonė
Darbo tikslas – atlikti kavinės "Vandenis" valdymo analizė. "Organizacija: du ar daugiau žmonių, kartu dirbančių tam tikroje struktūroje, kad pasiektų tikslą ar tam tikslų visumą. Jų priklausomybė įvairi. Jos gali būti valstybinės, akcinės, privačios, individualios ir kt."
"Organizavimo procesas struktūrizuoją darbą ir formuoja padalinius, atsižvelgdamas į organizacijos dydį, jos tikslus,technologiją bei personalą. Egzistuoja daugybę elementų, kuriuos būtina struktūrizuoti, kad organizacija galėtų įvykdyti savo planus ir pasiekti užsibrėžtą tikslą. Skiriamos šios organizavimo termino sąvokos :
• kaip mokslas;
• kaip procesas;
• kaip savybė;
• kaip vadybos funkcija.
Organizavimas kaip vadybos funkcija yra organizacijos struktūros sudarymas, sąlygojantis efektyvų darbą siekiant numatyti tikslų. Tai parengto plano įgyvendinimo detalizavimas, veiklos funkcijų, atsakomybės ribų, išteklių, terminų nustatymas ir derinimas;teisių ir pareigų perdavimas darbuotojui arba pavaldiniui, kurie tampa atsakingi už jų atlikimą.
Tai integracinis procesas, atskirų sudedamųjų struktūros elementų sujungimas į vientisą darinį, nurodant atskiro darbuotojo arba padalinio veiklos ribas."
"Kam įsigyti, jai galima išsinuomoti? Tai ir yra virtualios organizacijos – mažos pagrindinės organizacijos, atliekančios kitoms organizacijoms pagrindines verslo funkcijas,- esmė. Struktūros prasme virtuali organizacija yra labai centralizuota ir beveik nesuskirstyta į padalinius.
Tokios kompanijos kaip "Nike" "Reebok", "Liz Claiborne" ir "Cisco Systems" – tai tik keli pavyzdžiai tų tūkstančių kompanijų kurios pastebėjo kad galima užsidirbti šimtus milijonų, savo nuosavybėje netūrėdamos gamybos įmonių." ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Dydis36.42 KB
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones valdymo analize kavine [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Lina Gedrimienė
Pasidalink su draugais