Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės charakteristika: AB "Rokiškio sūris"

Įmonės charakteristika: AB "Rokiškio sūris"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

AB "Rokiškio sūris" charakteristika. AB "Rokiškio sūris" konkurentų analizė. Tikslinio rinkos segmento charakterizavimas. Bendrovės "Rokiškio sūris" pozicionavimo strategija. AB "Rokiškio sūris" vykdomos kainodaros strategijos ir taktikos analizė. Bendrovės "Rokiškio sūris" kainos nustatymo metodas. Bendrovės "Rokiškio sūris" kainodarą įtakojančių veiksnių analizė. Bendrovės "Rokiškio sūris" kainodaros ir kitų marketingo komplekso elementų analizė. Bendrovės "Rokiškio sūris" SSGG analizė. Bendrovės "Rokiškio sūris" kainodaros strateginių sprendimų pasiūlymas. Išvados. Darbas iliustruotas diagramomis ir paveikslėliais.

Ištrauka

Lietuvos pienininkystės flagmanu vadinamos akcinės bendrovės "Rokiškio sūris" veikla - puikus pavyzdys, kaip galima suderinti tradicijas ir šiuolaikišką gamybą. Neatsitiktinai ji įsikūrusi Aukštaitijoje, viename gražiausių šalies regionų, o pats kraštas nuo seno garsėja pienininkystės tradicijomis ir didžiausiais pieno primilžiais. Patogi geografinė padėtis garantuoja gerą susisiekimą su visais didžiaisiais šalies miestais, ypač su Klaipėdos uostu, per kurį eksportuojama daugiausia produkcijos į Vakarų rinkas.
Dabar AB "Rokiškio sūris" - didžiausia ir moderniausia sūrių bei kitų pieno produktų gamybos įmonė ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos šalių regione. Bendrovės metinė apyvarta - 400 mln. litų, iš jų 60 proc. sudaro eksportas ir 40 proc. pardavimai vietos rinkoje.

Įmonės grupės specializuotos:

Rokiškio įmonėje gaminami fermentiniai sūriai ir pieno cukrus (laktozė);
Utenos filiale koncentruota šviežių pieno produktų, sviesto ir sausų pieno produktų gamyba;
Ukmergės pieninėje - varškės ir varškės sūrių gamyba.
Ignalinos pieninė gamina įvairaus asortimento šviežius pieno produktus bei sviestą, skirtus vietos rinkai.

Bendrovėje įdiegta funkcinė valdymo sistema ir centralizuotos pagrindinės veiklos funkcijos: pardavimai, gamyba, pieno supirkimas, finansų valdymas, transportas ir apsauga. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų namų darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasNamų darbai
Apimtis17 puslapių 
Dydis363.46 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones charakteristika AB Rokiskio suris [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 17 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais