Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Organizacinės praktikos ataskaita: konditerija UAB "Rūta"

Organizacinės praktikos ataskaita: konditerija UAB "Rūta"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadinė dalis. Įmonės mikro ir makro aplinka. Ekonominė dalis. Gamybos procesas įmonėje. Vadybos dalis. Planavimo procesas įmonėje. Personalo organizavimo analizė. Vadovavimo darbuotojams analizė. Kokybės laidavimo sistema įmonėje. Marketingo dalis. Apskaitos dalis. Ilgalaikio turto apskaita. Ilgalaikio turto nurašymas. Nusidėvėjimas. Įmonės mokamų mokesčių analizė. Išvados ir pasiūlymai. Savo praktikos vertinimas.

Ištrauka

Uždaroji akcinė bendrovė "Rūta" – seniausiai veikianti konditerijos įmonė Lietuvoje, gaminanti įvairių rūšių, skonių bei formų saldainius.
Fabriko istorija prasideda 1913 m. Šiauliuose, kai Antanas Gricevičius nedideliame mediniame pastate įrengė karamelės virimo katilą. Pirmieji "Rūtos" darbininkai buvo patys savininkai – A. Gricevičius ir jo žmona Juzefa. Fabriko įkūrėjas konditerinių ypatumų bei savito šios srities meno mokėsi pačiuose Šiauliuose, taip pat Vilniuje bei Sankt Peterburge. A. Gricevičiaus sukurtus saldainius greitai pamėgo visi smaguriai.
Konditerių talentas buvo garbingai įvertintas tiek vietiniuose, tiek tarptautiniuose konkursuose: 1922 m., 1926 m. ir 1930 m. Kaune, bei 1928 m. Šiauliuose vykusiose Lietuvos žemės ūkio ir pramonės parodose buvo laimėti aukso medaliai. 1929 m. Italijoje laimėtas pagrindinis GRAND PRIX prizas bei aukso medalis, taip pat aukso medalis buvo parsivežtas ir 1931 m. iš Anglijos. Nuo 2001 metų, "Rūtos" produkcija laimi "Metų gaminio" apdovanojimus.
2000 – tųjų metų rudenį "Rūtos" gamyba buvo sertifikuota Rusijos sertifikacijos centre. Tais pačiais metais įmonės kokybės sistema sertifikuota pagal tarptautinį ISO 9001:1994 standartą. 2003 m. įmonės gamyba persertifikuota pagal tarptautinį ISO 9001:2000 standartą.
Šiuo metu UAB "Rūta" yra Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Šiaulių pramonininkų asociacijos ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos – asociacijos "Lietuvos maisto pramonė" narė.
Šiandien įmonėje dirba 243 darbuotojai ir veikia aštuoni gamybiniai cechai, technologinė bei mikrobiologinė laboratorijos, gamybinis-techninis, mechanikos bei energetikos skyriai. Šiuo metu fabrike gaminama daugiau nei 250 pavadinimų saldainių. Tai saldainių rinkiniai, triufeliai, dražė, saldainiai su likeriu, saldainiai su vaisių, marcipano, kremo įdarais, kupolo formos riešutiniai – kreminiai saldainiai, šokolado ir marcipano figūros, želė bei plaktos konditerinės masės saldainiai, gaminiai be cukraus, minkštoji karamelė ir vaisvandeniai.
Atsižvelgiant į besikeičiančius pirkėjų poreikius, kasmet yra papildomas ne tik asortimentas, bet ir tobulinama gamybos technologija, perkamos įvairesnės žaliavos, kuriamos naujos saldainių rūšys.
Savo gaminamą produkciją UAB "Rūta" realizuoja Lietuvoje ir užsienyje. Lietuvoje ši įmonė turi 28 firmines parduotuves įvairiuose miestuose. Taip pat glaudžiai bendradarbiauja su užsienio šalimis, kur tiekiama gaminama produkcija. Eksportas sudaro 15% visų įmonės pardavimų.
Taip pat įmonė gamina ir pagal vienetinius užsakymus, t.y., įvairias įmones reprezentuojančius gaminius ir pan.
UAB "Rūtos" rinka – tai visi vartotojai nuo paties mažiausio iki didžiausio. Produkcijos kainos nėra labai žemos, todėl pagrindiniai klientai – vidutines ir didesnes pajamas turintys vartotojai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai8
Dydis56.39 KB
Autoriuszilvinas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasTauragės skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacines praktikos ataskaita konditerija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą