Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Pašto korespondencijos apdorojimas ir analizė: VŠĮ "Šakių paštas"

Pašto korespondencijos apdorojimas ir analizė: VŠĮ "Šakių paštas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Aprašymas

Profesinių kompetencijų, kurias siekiama pademonstruoti šiuo darbu, sąrašas. Darbo tikslas. Uždaviniai. Šakių rajono savivaldybės pašto struktūra. Pašto valdymo organizavimas. Šakių rajono savivaldybės pašte teikiamos paslaugos. Universaliųjų, kitų pašto bei kitų paslaugų pristatymo organizavimas: spaudos, pašto siuntų pristatymo būdai. Pašto siuntų, siuntinių paruošimo ir siuntimo sistema. Paštų siuntmenų vežimo organizavimas (transporto charakteristika). Šakių pašte siunčiamos ir gaunamos pašto korespondencijos apdorojimas ir jo analizė taikant brūkšninį kodą CVVS sistemoje. Bendrieji pašto korespondencijos apdorojimo reikalavimai. Pašto korespondencijos priėmimas ir parengimas vežti. Paprastųjų pašto korespondencijos siuntų priėmimas pagal sutartį. Paprastųjų pašto korespondencijos siuntų skirstymas ir parengimas vežti. Pašto korespondencijos siuntų vežimas. Gaunamųjų pašto korespondencijos apdorojimas gavimo pašte. Pašto korespondencijos siuntų persiuntimas, saugojimas ir grąžinimas. Pašto korespondencijos siuntų persiuntimas. Pašto korespondencijos siuntų saugojimas ir grąžinimas. Pašto siuntinių persiuntimas, saugojimas ir grąžinimas, neįteikti pašto siuntiniai. Pašto siuntinių persiuntimas. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Darbo tikslas: apžvelgti siunčiamų ir gaunamų pašto korespondencijos apdorojimo technologinius procesus. Išanalizuoti pašto korespondencijos apdorojimo tvarką Šakių pašte taikant brūkšninį kodą.

Problema:
Uždaviniai:
1. Apžvelgti pašto korespondencijos apdorojimo procesą.
2. Išanalizuoti pašto korespondencijos priėmimą, saugojimą, grąžinimą.
3. Išsiaiškinti brūkšninį kodą CVVS sistemoje.
Šakiai - miestas Marijampolės apskrityje, 65 km į vakarus nuo Kauno ir apie 50 km į šiaurę nuo Marijampolės. Šakiai yra rajono ir seniūnijos centras. Miestas įsikūręs abipus Šešupės intako Siesarties, planas radialinis su keturkampė aikštė. Vidury miesto telkšo Šakių ežeras, kurio vakariniame krante – Šv. Jono krikštytojo bažnyčia, savivaldybė, moderni biblioteka (nuo 2006 m.). Miesto vakaruose – evangelikų liuteronų bažnyčia, rajono centrinė ligoninė ir poliklinika, rytuose – Zanavykų krašto muziejus, kapinės, Girėnų tvenkinys. Pietiniame Siesarties krante daugiausia yra pramonės įmonės, kolektyviniai sodai.
Šakių rajone yra 3 miestai, 8 miesteliai, 533 kaimai ir 14 seniūnijų. Šakių rajone yra trys pagrindinės mokyklos, dvi vidurinės ir meno mokykla. Šakiuose lankomiausios vietos yra Zanavykų krašto muziejus Girėnų kaime. Veikia ekspozicijos "Lino kančia", "Zanavykiška stuba", "Staliaus P.Tamašausko dirbtuvė", "Grūdų apdirbimo įrankiai", ir kita. Dr. Vinco Kudirkos paminklas (biustas) Šakiuose. Šakių 400 metų jubiliejui skirtas akmuo-herbas. Taip pat yra J.Lingio kultūros ir poilsio parkas.
Šakių rajono paštas yra pavaldus Marijampolės apskrities centriniam paštui. Jo tinklą sudaro 24 paštų, iš kurių 1 yra miesto, o 23 kaimo paštų. Čia dirba 161 darbuotojai, įrengtos 32 vietos darbui su klientais.Paštas teikia universaliąsias ir kitas pašto bei kitas paslaugas. Šakių rajono paštuose darbuotojų daugumą sudaro laiškininkai (65 %.) taip pat nemažą darbuotojų dalį sudaro viršininkai (15 %.). Rajone yra 24 paštai, bet čia yra tik 1 pavaduotojas, 1 skirstytojas ir tik 10 operatorių. Kaip ir visur taip ir paštuose yra viršininkai, kiekvienas paštas turi jų po vieną. Viršininkas- tai fizinis asmuo, vadovaujantis įmonės veiklai, jai atstovaujantis. Siunčiamus laiškus adresatui neša pašto tarnautojai - laiškininkai , todėl svarbu užrašyti tikslų adresą. Tik užrašytas tikslus adresas padės laiškininkui gerai atlikti pareigas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis56.59 KB
AutoriusAuste
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus licėjus
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pasto korespondencijos apdorojimas ir analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą