Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Aukščiausiojo lygio vadovų darbas: UAB "Vigidas"

Aukščiausiojo lygio vadovų darbas: UAB "Vigidas"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Aukščiausiojo lygio vadovų darbas teoriniu aspektu. Nauji variantai. Darbuotojų atranka. Kultūros sukūrimas. Aukščiausiojo lygio vadovų sugebėjimai. Valdžios lygiai. departamentizavimas. Aukščiausiojo lygio vadovų darbo UAB "Vigidas" analizė. Išvados.

Ištrauka

Aukščiausiojo lygio vadovai – vadovai, atsakingi už visos organizacijos valdymą. Jie kuria organizacijos veiklos politiką ir reguliuoja organizacijos ryšį su jos aplinka.. Paprastai organizacijoje šio lygio vadovų būna nedaug. Dažniausiai tokių vadovų " titulai": direktorių valdybos pirmininkas, direktorius, valdytojas, prezidentas, viceprezidentas.

Tikslas: Išanalizuoti aukščiausiojo lygio vadovų darbą konkrečioje organizacijoje.

Uždaviniai:
1. Išanalizuoti aukščiausiojo lygio vadovų darbą.
2. Išsiaiškinti aukščiausiųjų vadovų sukurtus struktūros variantus.
3. Išanalizuoti aukščiausiojo lygio vadovų būdus priimant darbuotojus.
4. Išsiaiškinti aukščiausios vadovybės veiksmus, darančius poveikį kultūros sukūrimui.
5. Išsiaiškinti aukščiausiojo lygio vadovų sugebėjimus.
6. Atlikti apklausą konkrečioje kompanijoje.
Aukščiausieji vadovai apibrėžia savo organizacijos tikslus, sprendžia, kokius produktus ar paslaugas siūlyti, kaip geriausia įrengti organizacijos pagrindinę būstinę ar kur įkurti naują gamybą. Taigi kiekvienoje organizacijoje žmonės nuolatos priima sprendimus; tai yra jie pasirenka iš dviejų ar daugiau alternatyvų. Be abejonės , labai dažnai pasirenkama beveik refleksyviai, per daug nesvarstant. Aukščiausieji vadovai organizacijoje priima visus sprendimus. Žemesnio lygio vadovai tik vykdo aukščiausiųjų vadovų nurodymus. Kitas kraštutinumas – organizacijos, kuriose sprendžia vadovai, esantys " arčiausiai veiksmo vietos". Pirmosios organizacijos yra centralizuotos, o pastarosios labai decentralizuotos. Centralizavimas reiškia, kiek sprendimų priėmimas yra sutelktas viename organizacijos taške. Šioje koncepcijoje turima galvoje tik formali valdžia, tai yra kokias teises turi žmogus, užimdamas tam tikras pareigas. Paprastai, jei aukščiausioji vadovybė priima svarbiausius sprendimus, menkai atsižvelgdama arba visiškai neatsižvelgdama į žemesnių lygių personalo siūlymus, sakoma, kad tokia organizacija yra centralizuota. Ir priešingai, juo daugiau siūlymų teikia žemesnių lygių personalas arba jei jam suteikta teisė priimti sprendimus, juo labiau tokia organizacija yra decentralizuota. Centralizuota organizacija savo esme struktūriškai skiriasi nuo decentralizuotos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų referatas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasReferatai
Apimtis15 puslapių 
Dydis24.73 KB
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Auksciausiojo lygio vadovu darbas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 15 puslapių 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • L. Giedrimienė
Pasidalink su draugais