Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Baigiamosios praktikos ataskaita: kebabų gamyba ir prekyba VSĮ Kebab "AZE-AGA"

Baigiamosios praktikos ataskaita: kebabų gamyba ir prekyba VSĮ Kebab "AZE-AGA"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Trumpa įmonės charakteristika. Žaliavos ir maisto priedai. Miltai. Presuotos mielės. Cukrus. Valgomoji joduota druska. Margarinas. Geriamasis vanduo. Maistų priedų vartojimo procedūra. Maisto priedų vartojimo kontrolė. Sumuštinės duonos technologinio proceso aprašymas (schema). Sumuštinio duonos technologinė schema. Žaliavų paruošimas. Tešlos užmaišymas. Dalinimas ir formavimas. Technologiniai įrengimai. Sanitarija, higiena ir maisto saugos kokybės valdymo sistema. Reikalavimai personalui. Reikalavimai patalpoms. Reikalavimai inventoriui. Reikalavimai atliekų šalinimui. Sumuštinių duonos pakavimas, ženklinimas, laikymas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Baigiamąją praktiką atlikau VSI KEBAB" AZE – AGA" įmonėje, g. Tolminkelio 11g.
Baigiamajai praktikai šią vietą pasirinkau todėl kad jau čia jau buvau ankčiau atlikusi. Viskas pažistama, lengviau priprasti prie aplinkos, draugiškas kolektyvas.
Šios praktikos pagrindinis tikslas – pagilinti praktinius įgūdžius ir užtikrinti teorinių žinių integraciją į konkrečią veiklą.
Uždaviniai:
• Įgyti organizavimo ir praktinio darbo įgūdžių;
• Surinkti baigiamajam darbui reikalingą medžiagą.

Praktikos atlikimo vieta – VSĮ Kebab" AZE – AGA".
Pavaldumas – direktorius A. Guliyev.
Veiklos sritis – kebabų gamyba ir prekyba. Mielinių ir sluoksniuotų tešlų gamyba. Bei šaltų užkandžių ir sriubų gamyba.
Kepyklos veiklos sritis: duonos, pyrago, gamyba bei miltinės konditerijos gaminių gamyba. Kepykloje dirbama 2 pamainom po 12 valandų, pamainoje dirba 1 gamybos vadovas, 4 kepėjai, 1 pagalbinis darbuotojas. Gamybos apimtys sudaro: 61803,21 vnt gaminių per mėnesi iš jų sveriamų gaminių 1689,6 kg. Per dieną pagaminama apie 1500 kg įvairių duonos, pyrago, miltinės konditerijos gaminių. Visa pagaminta produkcija yra parduodama vietoje.
Kepyklos patalpos išdėstytos atsižvelgiant į technologijos procesus ir atitinka higienos keliamus reikalavimus.Visos šios patalpos: miltų sandelis, birių žaliavų sandėlis, priedų sandėlis, džiūvėsių sandėlis, tešlos paruošimo zona, formavimo zona, kepimo zona, šaldytuvas, indų plovykla, skardų valymo patalpa, taros sandėlis yra šiuolaikiškai modernizuotos. Patalpų sienos ir grindys išklotos keramikinėmis plytelėmis baltos spalvos. Gamybinėse patalpose yra dirbtinis apšvietimas kuris yra įrengtas lubose.
Formavimo ir kepimo patalpoje yra 3 tešlos maišyklės, vandens dozatorius, darbo stalai, svarstyklės, plautuvė rankoms plauti, tešlos dalintuvas, tešlos dalintuvas – apvalintuvas, tešlos formavimo mašina, tešlos kočiojimo mašina, šaldytuvas kiaušinio milteliams laikyti, vandens valytuvas, kildymo spinta, rotacinė kepimo krosnys, vandens purškimo aparatas. Virš rotacinės krosnies yra nerūdijančio plieno ventiliacijos gaubtas. Ištraukiamo oro kiekis 2700 m3/h.
Iškepti ir atvėsę gaminiai realizuojami nefasuoti, fasuoti ir raikyti fasuoti.
Fasavimo zonoje numatoma duonos pjaustymo mašina, darbo stalas bei plautuvė rankom plauti.
Dekoravimo ir įdarų ruošimo patalpoje yra viryklė, stalas su plautuve ir darbo stalas. Virš viryklės įmontuotas nerūdijančio plieno ventiliacijos gaubtas su labirintiniais riebaliniais filtrais ir apšvietimų. Ištraukiamo oro kiekis 1200 m3/h.
Dekoravimo ir įdarų ruošimo inventoriaus plovimo patalpoje yra vonia ir pakabinama lentyna.
Inventoriaus plovimo patalpoje yra 2 vonios, stelažas bei stalas skardoms valyti.
Sausų produktų sandelyje yra stelažai bei stalas su svarstyklėmis.
Miltų laikymo ir sijojimo patalpoje yra miltų sijojimo mašina, svarstyklės bei džiūvėsių malimo mašina. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis18 puslapių 
Dydis291.83 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasAgrotechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 baigiamos praktikos ataskaita [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais